Bohemian Estates International s.r.o.

nemovitosti
cz en de ru ru
preloader

Volné pracovní pozice

Administrátor/ka pro správu krátkodobých pronájmů s AJ

Pro naše administrativní oddělení hledáme kolegyni/kolegu s proklientským přístupem, který bude mít na starosti administrativní a organizační činnost spojenou se správou nemovitostí našich zahraničních klientů, které se využívají ke krátkodobým pronájmům, jednání s turisty, vlastníky nemovitostí, dohled nad dodavateli.

Tato práce vyžaduje silnou osobnost schopnou čelit stresovým situacím.

Výhodou je zajímavá týmová práce s každodenním využitím angličtiny a s exkluzívní klientelou v portfoliu naší společnosti.

Požadujeme:

Nabízíme:

NÁSTUP IHNED !!!

Administrátor/ka pro správu nemovitostí s AJ

Pro naše administrativní oddělení hledáme kolegyni/kolegu s proklientským přístupem, který bude mít na starosti administrativní a organizační činnost spojenou se správou nemovitostí našich zahraničních klientů, jednání s nájemníky, s vlastníky nemovitostí, dohled nad dodavateli.

Požadujeme:

Nabízíme:

Realitní specialista pronájmů a prodejů S AJ (Praha)

Realitní specialista pronájmů a prodejů s AJ (Praha)

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Nabízíme:

Hledáme stále schopné lidi.
Pošlete nám svůj životopis na career@bohemianestates.com

The Prague Post
Bohemian Estates byla zvolena čtenáři Prague Post nejlepší realitní kanceláří
Trip advisor
contact