přeskočit na hlavní obsah
ID
N05849
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Moderně zařízený byt přímo v centru Prahy

adresa
ul. Dlouhá 618, Praha

Parametry

Dispozice
1+kk
obyt. plocha
33 m2
patro
1.
Cena
20 500 Kč

Prostory

1. patro
ano
parkování
ano
terasa
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Ihned k nastěhování Pronájem bytu 1+kk v Dlouhé ulici na Starém Městě v Praze 1, přímo v centru dění- cca 3 min.od Staroměstského Náměstí. Byt je situován do vnitrobloku a tak i přesto, že se nachází v centru je velice klidný a tichý. Apartment má velkou místnost s kuchyňským koutem, prostorem situovaným jako obyvácí pokoj, ložnicí a moderní koupelnou. Byt je po rekonstrukci a kompletně zařízený včetně internetového připojení.

Měsíční nájem činí 20 500 Kč. Poplatky za služby včetně energií a internetu ve výši 5 000 Kč. Vratná kauce 25 500 Kč. Provize RK 25 500 Kč + DPH.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Dlouhá 618, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail