přeskočit na hlavní obsah

Recenze

4.6 z 5

Hodnocení

5 z 5
88 %
4 z 5
3 %
3 z 5
1 %
2 z 5
0 %
1 z 5
8 %

Všechny recenze

243 recenzí

Napsat recenzi
 1. Ruslana Narodizky

  Ruslana Narodizky

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  S firmou jsme měli velmi dobré zkušenosti. Robert nás provedl vším; od návštěvy bytu po podpis nájemní smlouvy. Doporučujeme!

  Google Google

 2. Daniel Pitvorec

  Daniel Pitvorec

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Spolupracujem s Bohemian Estates International uz niekolko rokov a som velmi spokojny so vsetkymi sluzbami (hladanie najomnikov, sprava nehnutelnosti, vyber najmov, danovy servis, atd.), ktore mi Bohemian zastresuje, nakolko uz viac nez 5 rokov zijem v zahranici.

  Google Google

 3. Jan Kranát

  Jan Kranát

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Momentalne by som predovsetkym vyzdvihol velmi profesionalny pristup a velmi dobru spolupracu s p. Mazankovou Gabrielou, ktora zabezpecuje vsetky suvisiace aktivity spojene s investiciami na Morave. Mozem vrelo doporucit!

  Google Google

 4. KAMIL1988able

  KAMIL1988able

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Chtěl bych velice poděkovat makléřce paní Gabriele Mazánkové z Bohemian Estates za její práci. Po špatné zkušenosti s pronajímáním tzv. "na vlastní pěst" jsem se rozhodl oslovit profesionály, aby mi s pronajímáním pomohli. V Bohemian Estates jsem se seznámil s Gabrielou a navázali jsme spolupráci. Paní Mazánková pracuje na 110%, vždy je velmi profesionální, je neustále na telefonu, což je někdy opravdu potřeba, věcná, dochvilná, upřímná a každé její doporučení se časem ukázalo jako správné. Jsem moc rád, že s ní mohu spolupracovat a každému, kdo řeší podobné realitní záležitosti, bych ji VŘELE doporučil.

  Google Google

 5. Monika Malíková Bhalla

  Monika Malíková Bhalla

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Firma, která nedostatečně dokumentuje stav bytu při předávání bytu nájemníkům a pak nájemníkům účtuje nereálné náklady při ukončení pronájmu bytu. Také účtuje i to, co v bytě nebylo funkční při předání a při pronajímání a podpisu smlouvy vydává byty v havarijním stavu za byty v perfektním stavu. Dobré pro majitele bytů, ale nájemníkům doporučuji si dělat vlastní fotodokumentaci, před pronajmutím si zjistit stav všech spotřebičů včetně kotle, stav oken, prověřit, zda je všechen nábytek funkční (například propadající se šuplíky), aby vám pak po ukončení nájmu neuctovali opravy toho, co vám již nefunkční pronajali. Také se odvolávají na občanský zákoník a nestydí se účtovat věci, které by v podstatě vedly ke zlepšení stavu bytu, než v jakém jej pronajali s tím, že se odvolávají na občanský zákoník a drobnou údržbu. Také doporučuji vše co řeknou osobně při přebírání bytu nahrát zapsat - i náklady za úklid bytu, který byl uklizený kromě zametení jsou nereálné.

  Google Google

 6. Jan H

  Jan H

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Profesionalni pristup, fairove a rychle jednani. Mel jsem moznost pres ne jak pronajmout byt, tak prodat svuj stavajici. MAXIMALNI spokojenost a vrele doporucuji!

  Google Google

 7. Brita Bendová

  Brita Bendová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Firmu můžeme vřele doporučit. Pronajali náš byt v Praze v nelehké kovidové době během jednoho měsíce. Makléř Robert Poppl se o vše perfektně postaral, nemuseli jsme vůbec nic řešit a našel nám tu nejlepší nájemnici.

  Google Google

 8. Josef Brožík

  Josef Brožík

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Dáváme firmě Bohemian Estates pana Ing. Davida Novotného nejvyšší hodnocení: 5*. Na roli supervizora jsme si objednali služby jeho firmy, a to při všech jednáních ohledně našeho hledání i nákupu nemovitosti. Od začátku až do úspěšného konce jsme se mohli plně spolehnout ne jenom na šéfa firmy, ale i na pana Lukáše Pohořského, který všechno zařídil a ohlídal, aby všechny dokumenty byly vyhovující po právní i po jiných stránkách. Jednání byla náročná, některé body při převodu nemovitosti se musely doplňovat a aktualizovat. Náš supervizor nám byl kdykoliv k dispozici a vždy podrobně odpověděl na naše dotazy. Služby firmy Bohemian Estates můžeme doporučit úplně každému, kdo vstoupí na realitní trh.

  Firmy.cz Firmy.cz

 9. XY Yx

  XY Yx

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Extrémně špatná služba, děláte prohlídky a oni si to pronajmou, než to uvidíte, ztrácíte čas, když pracujete s takovými kancelářemi Odpovědět: Pokud si domluvím schůzku a pak se neuskuteční, tak je to ztráta času, protože jsem si tento čas rezervoval a byl zablokován na další schůzky, z vaší odpovědi už vyplývá, proč byste s takovými společnostmi neměli spolupracovat, myslíte tím, že jen váš čas cenný A ne, nemyslím si, že je to běžná praxe. Zvlášť, když požádám o termín co nejdříve a dostanu termín až později. Běžná praxe by byla taková, že si to může prohlédnout každý, koho jste pozvali, a pak se mezi zájemci rozhoduje majitel, evidentně vám jde jen o to, abyste s někým co nejrychleji uzavřeli smlouvu, asi proto, abyste si co nejrychleji vydělali na provizi , je zřejmé, že to není nejlepší řešení pro nájemce ani pro majitele, evidentně vás žene rychlé vyřízení a rychlé peníze a ne dobrá služba

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Děkujeme za vaši recenzi. Můžeme se vás zeptat, jak jsme ztratili čas, kdy byla nemovitost pronajata dříve, než ji uvidíte? Byl čas promarněn pro vaši výzvu k nám? Omlouváme se, ale věříme, že se jedná o běžnou praxi, že nemovitosti jsou pronajímány na základě prvního příchodu, nejprve sloužící. Alternativně byste mohli navrhnout řešení, jak to udělat jiným způsobem? Pokud nám můžete poslat své skutečné jméno, můžeme se do vašeho případu podrobněji podívat. Napište nám prosím na adrese info@bohemianestates.com. Děkuji.
 10. Shinji Shirai

  Shinji Shirai

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Je to velmi profesionální služba, která česká Estate nabídky, ale to, co odlišuje je, že lidé, kteří pracují tam. Byl jsem velmi šťastný, že má Yury Vachugov. Byl to nejen výborný profesionální, ale také velmi milý a vstřícný. Potřeboval jsem najít byt velmi rychle a hodně tam a zpět ve dne iv noci, ale on byl vždy velmi rychlá a dal veškeré informace, které potřebuji. Ano, budu určitě jejich zapojení (a naděje Yury), když musím najít jiný byt!

  Google Google

 11. Šárka Skládanková

  Šárka Skládanková

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Ráda bych touto cestou poděkovala realitní makléřce paní Gabriele Mazánkové za velmi milý a zároveň profesionální přístup při prodeji bytu. S jednáním paní Mazánkové v zastoupení Bohemian Estates International, s.r.o., celkovou podporou, rychlou zpětnou vazbou, spolehlivým přístupem a právním servisem při koupi bytu jsem byla velmi spokojená. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně pracovních úspěchů a spoustu spokojených klientů.

  Google Google

 12. Petr Koráb

  Petr Koráb

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Doposud jsme měli s Bohemian Estates skvělou zkušenost. Spolupráce s paní Mazánkovou byla skvělá - bylo vidět, že své práci opravdu rozumí, vše proběhlo velmi dobře a profesionálně.

  Google Google

 13. Aneta Koutenská

  Aneta Koutenská

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Děkuji za pomoc s pronájmem!!

  Firmy.cz Firmy.cz

 14. Mladaklarka

  Mladaklarka

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Pomohli nám s pronájmem na výbornou :)

  Firmy.cz Firmy.cz

 15. Michal Fixa

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Doporučuji, naprosto profesionální spolupráce.

  Facebook Facebook

 16. Filipfoto

  Filipfoto

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Příjemné jednání s maximální spokojeností :) Děkuji

  Firmy.cz Firmy.cz

 17. Michal fuksa

  Michal fuksa

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Výborné jednání, doporučuji :)

  Firmy.cz Firmy.cz

 18. Eva Odehnalova

  Eva Odehnalova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Skvělá komunikace s makléřkou Katkou Hanzlík, moc příjemná, profesionální. Vřele doporučuji!

  Google Google

 19. Victoria Ovchinnikova

  Victoria Ovchinnikova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Chtěla bych poděkovat panu Yuriji Vachugovovi za poskytnuté služby. Maximální spokojenost- spolupráce byla vstřícná, bezproblémová, profesionální, jedním slovem úžasná. Nic není problém a se vším si poradí. Velmi kvalitní služby, vždy rychlá reakce. Jsem s jeho prací velice spokojena, doporučuji všem!

  Google Google

 20. Jitka Pomije

  Jitka Pomije

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Perfektní spolupráce s panem Vachugovem při pronájmu bytu. Nejenže okamžitě reagoval na poptávku, všemožně se snažil vyjít nám vstříc s termínem prohlidky, udělal pro nás vše, co mohl. Když jsme se zmínili, že v koupelně nám chybí držák na sprchu ve výši hlavy (byl jen dole), našel nám a poslal link na vhodný držák, který není nutné přivrtat a stačí přilepit. Prostě něco navíc, co od standardního makléře neočekáváte... Děkujeme!

  Google Google

 21. Zoe Agoda

  Zoe Agoda

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Rychlé, příjemné a korektní jednání. Doporučuji.

  Firmy.cz Firmy.cz

 22. Lukáš P

  Lukáš P

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Profesionální služby na trhu realit. Nejlepší volba pro investory.

  Google Google

 23. Lukas P

  Lukas P

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Od vyhledání nemovitosti, až po správu bez starostí...co víc si přát.

  Firmy.cz Firmy.cz

 24. Valeriy Rubtsov

  Valeriy Rubtsov

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Byl jsem velmi potěšen. V důsledku toho jsme uzavřeli nájemní smlouvu. Pracovali jsme s agentem Yurim. O něm jako o specialistovi mohu říci jen dobré věci. Přístup je velmi pozorný, trpělivý a s tím, že jsme právě přijeli z Ruska a ke všemu přistupujeme podezřívavě a snažíme se vše znovu zkontrolovat. Vždy odpověděl na všechny otázky. Vždy dával podrobné odpovědi. A hlavně to vždy udělal promptně, bez prodlení.

  Google Google

 25. Jana Melezínková

  Jana Melezínková

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Velký dík panu Popplovi, díky kterému proběhla koupě bytu naprosto bez problémů. Kompletní servis byl zajištěn na jedničku a vše se vyřídilo vždy promptně a bez odkladů. Vřele doporučuji :-)

  Google Google

 26. Pavel Somov

  Pavel Somov

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Perfektní jednání, komunikace, u mě na výbornou Moc díky

  Firmy.cz Firmy.cz

 27. Čeněk Lorenc

  Čeněk Lorenc

  Ověřený zákazník

  4 z 5

  Mám dobré zkušenosti díky koupi bytu v Praze přes firmu BEI. Makléř Robert Poppl reagoval prakticky ihned na mou poptávku a pomohl mi ji rychle vyřídit k všeobecné spokojenosti. Oceňuji především profesionální jednání, rychlé reakce na jakýkoli požadavek či dotaz a zdárné dovedení všech záležitostí do konce. Děkuji.

  Google Google

 28. Ivan

  Ivan

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Služeb Bohemian Estates jsem využil při hledání nové kanceláře, byl jsem velmi spokojen, tyto prostory pronajímáme již 3 roky, všechny vzniklé problémy byly promptně vyřešeny.

  Google Google

 29. Alexander Kazantsev

  Alexander Kazantsev

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Pronajal jsem si byt v Praze přes Bohemian Estates, se službami jsem byl velmi spokojen, rychle jsme vyřídili podklady pro vízum. Doporučit.

  Google Google

 30. Jakub Zelenka

  Jakub Zelenka

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Super komunikace, přijemná slečna Nováková. Vše proběhlo jak mělo, můžu jen doporučit.

  Google Google

 31. Olda Dudek

  Olda Dudek

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vynikající služby a síla apartmánů Hezke!

  Firmy.cz Firmy.cz

 32. Andrey Salomatov

  Andrey Salomatov

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Musím dát 1 hvězdu Bohemian Estates - zrušili mě poslední noc předtím, než jsme měli podepsat smlouvu. Našel jsem byt, domluvil se s obchodním zástupcem (Yurym) na kontaktních údajích - naplánoval schůzku k podpisu smlouvy. Všechno šlo dobře, ale poslední noc před podpisem poslali e-mail s omluvou, že se rozhodli dát byt jinému klientovi, který souhlasil s platbou více. Chápu, že trh s nemovitostmi je tvrdý, ale zrušit uzavřenou smlouvu poslední noc před podpisem - to je naprosto neprofesionální.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený Andrey, děkuji, že jste si udělali čas na napsání zpětné vazby. Opravdu si toho vážíme. Mělo by vám být sděleno jasněji, že za účelem ochrany zájmu majitele bytu získat vyšší nájemné, že pokud není podepsána smlouva, musíme dát šanci dalším potenciálním zákazníkům. Chtěli bychom se upřímně omluvit za způsobené nepříjemnosti. Pokud nám dáte příležitost, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vás při příští příležitosti přesvědčili o našich vlastnostech. Vše nejlepší.
 33. Sandra Kleinertová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Služby BEI jsem používal několikrát, buď k spravování svého majetku, nebo v poslední době k pronájmu svého majetku a nemohu si stěžovat. I když žiji v zahraničí, nikdy nebyl žádný problém a Yury Vachugov mě vždy udržuje aktualizaci, pokud jde o prohlížení bytu, předávání a stará se o veškerou potřebnou papírování pro mě. Je velmi flexibilní, spolehlivý a mám v něj plnou důvěru. Děkuji !

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Ahoj Sandra, moc děkuji za recenzi.
 34. Ladislav Mára

  Ladislav Mára

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Měl jsem tu možnost poznat majitele firmy - pana Davida Novotného a byl jsem nadšený! Člověk, který má opravdu touhu a vizi dělat práci jinak a kvalitně. Mohu jen podporučit! Těším se na další spolupráci. LM

  Firmy.cz Firmy.cz

 35. 植田誠

  Ověřený zákazník

  Nedoporučuje

  Jen hrozné, chci, aby tato společnost vrátila všechny peníze, které jsem zbytečně utratil. ------ Právě jsem řekl, že skutečnost, že jsem zaplatil dvakrát za cenu jednoho měsíce nájemného „24000 CZK“ za hotely díky za vaši společnost.

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane Makoto, je nám líto nepříjemností, ale došlo k neočekávané změně okolností týkajících se tohoto bytu, který není v naší moci ovlivňovat. Měli jste příležitost pronajmout byt na 8.9., ale váhali jste a požádali o další možnosti, které vás nakonec tento byt stály.
 36. Kateřina Filipská

  Kateřina Filipská

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Měla jsem od RK pronájem bytu v Brně. Při poruše pračky komunikace ze strany RK špatná, odpověď na email či na opakované volání až po několika dnech. Nová pračka dorazila za 2 měsíce, bez náhrady. Kauce vrácena po téměř 2 měsících od předání bytu. Dokumenty pro přepis energií byly dodavateli doručeny s měsíčním zpožděním a navíc nesprávně, přepis bylo nutno vyřídit znovu.

  Google Google

 37. Camboulas Mélissa

  Camboulas Mélissa

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Plně zasloužené 5 hvězdiček. Když jsem přijel do Prahy z Francie, bylo pro mě velmi obtížné najít byt, dokud jsem nekontaktoval Roberta. Velmi užitečný a důvěryhodný člověk. Díky za všechno !

  Google Google

 38. Monika Kudelová

  Monika Kudelová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Hledali jsme skutečně dobrého makléře, jelikož jsme potřebovali časově skloubit prodej 2 bytů a pořízení domu. I když se nám to zdálo až nereálné - i s ohledem na covid situaci a různá omezení, pan Robert Poppl nás už během první schůzky přesvědčil o tom, že jsme se svěřili do těch nejlepších rukou. Vše perfektně naplánoval, pro prodej bytů připravil nejen fotodokumentaci, ale také videoprezentaci včetně virtuální prohlídky, s prohlídkami se zájemci bral ohled na naše časové možnosti. Vše měl naprosto pod kontrolou od první chvíle až po finální předání nemovitostí novým majitelům. Kdyby byli všichni takoví profesionálové jako Robert, svět by byl zase o něco krásnější :-) Roberte, ještě jednou moc děkujeme, že jste nám pomohl ke splnění našeho snu!

  Google Google

 39. Monika Kudelová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Hledali jsme skutečně dobrého makléře, jelikož jsme potřebovali časově skloubit prodej 2 bytů a pořízení domu. I když se nám to zdálo až nereálné - i s ohledem na covid situaci a různá omezení, pan Robert Poppl nás už během první schůzky přesvědčil o tom, že jsme se svěřili do těch nejlepších rukou. Vše perfektně naplánoval, pro prodej bytů připravil nejen fotodokumentaci, ale také videoprezentaci včetně virtuální prohlídky, s prohlídkami se zájemci bral ohled na naše časové možnosti. Vše měl naprosto pod kontrolou od první chvíle až po finální předání nemovitostí novým majitelům. Kdyby byli všichni takoví profesionálové jako Robert, svět by byl zase o něco krásnější. :) Roberte, ještě jednou moc děkujeme, že jste nám pomohl ke splnění našeho snu!

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Dobrý den, Moniko, my Vám také děkujeme za skvělou spolupráci a za krásnou recenzi. :) Pěkné sváteční úterý, Bohemian Estates. :)
 40. Leah Chalfen

  Leah Chalfen

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Robert Poppl skvěle pracoval po celou dobu zkušeností s nákupem nemovitostí v Praze. Super efektivní, spolehlivý, přístupný a nejprofesionálnější! Důrazně doporučuji najmout si a spolupracovat s Bohemian Estates pro vaše úsilí v oblasti nemovitostí. Dáváme Robert Poppl a Bohemian Estates v 10! Leah a Tomáš, NYC

  Google Google

 41. Ирина Коваленко-Осиашвили

  Ирина Коваленко-Осиашвили

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Pouze špatné vzpomínky, nevyřešil problém až do konce, vyhrožování vlastníkem bytu, urážky! V únoru letošního roku jsem se obrátil na nemovitost za pronájem bytu, zpočátku při převzetí bytu nebyl vyčištěn, na co mi odpověděli, zavolejte společnosti, která vás uklízí, a my vše kompenzujeme, nepočítám skutečnost, že jsme stále museli eliminovat spoustu poruch a nedokonalostí, kteří byli v bytě! O 22 dní později se na stěnách začala objevovat plíseň a létali vosy, protože v oknech byla celá hnízda, což jsem hlásil agentura (Aleně Čiernohronska) a poslala fotografii se žádostí o vyřešení těchto problémů! Kromě nekonečné poptávky po penězích nic neslyšela! Po 3 měsících od okamžiku odeslání fotografie a volání majitelce a paní Aleně nedošlo k žádnému výsledku! Řekl jsem, že chci opustit jejich byt, protože to není životním přínosem a je zdraví škodlivé! Výsledkem bylo, že majitel bytu prohlásil, že to byla moje chyba, protože v únoru, kdy bylo venku mínus 15-22 stupňů, otevřete okna alespoň na půl dne a zapněte topení na maximum, střešní okna a v dešti nebo sněhu. nelze vůbec otevřít! Když jsem požádal o vrácení kauce, bylo mi řečeno, že druhá část 6 000, vůbec nepřišli k účtu a nepočítali ani 1 000 za úklid bytu! Výsledkem bylo 12 000 kauce a 1 000 za úklid mi nelze vrátit, protože vlastník bytu má pravdu! A paní Alena mi nemůže s ničím pomoci! Tuto agenturu nedoporučuji, pouze negativní vzpomínky, utracené peníze a spousta problémů po ... Škoda, že nemůžete přidat další fotku celé té hrůzy ...

  Google Google

 42. Michaela Zelená

  Michaela Zelená

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Určitě musím zmínit paní G. Mazánkovou, je to moc milá, vstřícná a chápavá paní. Se vším nám pomohla a moc dobře se nám s ní jednalo. Moc moc doporučuji :)

  Google Google

 43. Veronika Balson

  Veronika Balson

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Opravdu skvělý servis, spolehlivý, rychlý a osobní.

  Google Google

 44. Gabriela Zachardalová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Velmi solidni jednani, velka spokojenost s pani Gabrielou Mazankovou, vse vysvetlila, milá, vstricna, vyborna komunikace. Doporucuji 👍🏻

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Bylo mi potěšením a děkuji za hodnocení 😊
 45. Katalin Srdjn

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Pokud chcete realitní společnost, která je důvěryhodná, pracovitá, užitečná a mnoho dalších věcí, nehledejte nic jiného než bohémské statky. Byl jsem s nimi více než 8 let a starali se o několik apartmánů pro mě a donedávna prodali oba mé byty za dobrou tržní sazbu za toto období. V průběhu let jsem se zabýval mnoha jejich zaměstnanci a všichni byli brilantní (Anna, Lenka, Darja, Jana, Michaela, Darina a Karolina a Robert) a chtějí vám všem poděkovat. Je těžké najít dobré lidi, natož společnost, do které můžete věřit veškerou důvěru. Pokračujte v tom, co děláte :)

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Děkuji, Kataline. Jsme rádi, že s vámi spolupracujeme. :) Přeji slovný týden, bohémské statky.
 46. Evgenia Bernstein

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Určitě všema deseti doporučuji tuto firmu, perfektně mi pomohli při koupi bytu, rychle a jasně odpověděli na všechny dotazy, se samozřejmostí pomohli se vším, co jsem potřeboval, plus férové jednání a slušné chování a to je dnes vzácnost. Zákazník cítí, že pracují pro něho, a ne pro sebe. Všechno mají prověřené, člověk se s nimi nemusí bát podvodu, podrazu či jiné nepříjemné nekalosti, což se v realitách opravdu cení. A děkujeme předevšim panu Popplovi!

  Facebook Facebook

 47. Karel Beneš

  Ověřený zákazník

  Nedoporučuje

  Tak bohužel na dnešní schůzku zástupce firmy nedorazil, nejenom že se neomluvil, ale ani nezvedá telefon. Nevím co se stalo, ale pokud něco nesnáším, tak nezodpovědné jednání. Karel Beneš ------ Dobrý den, pane Jašo, omluvu přijímám. Chci Vám dát ještě šanci. Můžete se mi ozvat? Děkuji KB

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane Beneši, velmi se omlouvám za to že jsem nedorazil na naši smluvenou schůzku. Moje chyba mne velmi mrzí, svoji lítost a omluvu jsem vyjádřil již během našeho včerejšího telefonátu, nicméně považuji za správné se Vám touto formou ještě jednou omluvit. Jan Jaša
 48. Nova Saradjian

  Nova Saradjian

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Pokud chcete realitní společnost, která je důvěryhodná, pracovitá, vstřícná a mnoho dalšího, pak nehledejte nic jiného než Bohemian Estates. Byl jsem s nimi více než 8 let a oni se o mě postarali o pár nájemních bytů a donedávna prodávali oba mé byty za dobrou tržní sazbu pro toto období. Během let, kdy jsem jednal s mnoha jejich zaměstnanci, byli všichni skvělí (Anna, Lenka, Darja, Jana, Michaela, Darina a Karolina a Robert) a chtěli bych vám všem poděkovat. Je těžké najít dobré lidi, natož společnost, do které můžete vložit veškerou svou důvěru. Pokračujte v tom, co děláte :)

  Google Google

 49. Gajdosova Vanesa

  Gajdosova Vanesa

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Prostřednictvím bohémských statků jsem si uvědomil nákup a poté si pronajal byt, od samého začátku se všechno odehrálo hladce. Mnohokrát děkuji panu Popolovi, za profesionalitu, vstřícnost a přátelský přístup, rychle nalezení nájemníků mě zachránilo spoustu času a peněz. Rozhodně doporučuji

  Firmy.cz Firmy.cz

 50. Vanesa Gajdošová

  Vanesa Gajdošová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Obrovská spokojenost! Prostřednictvím Bohemian Estates jsem realizovala koupi a následně pronájem bytu, od samého začátku probíhalo všechno rychle a bezproblémově. Velké děkuji patří panu Popple, za profesionalitu, vstřícnost a přátelský přístup. určitě doporučuji

  Google Google

 51. Lucie Bašusová Masnerová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Rychlé, věcné a spolehlivé jednání!

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Lucie, děkujeme za milou recenzi a těšíme se na další společné projekty, Bohemian Estates. :)
 52. Gabina Zdrazilova

  Gabina Zdrazilova

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Neferove jednani, po zaslani finalni rezervacni smlouvy, klidne couvnou od podpisu s tim, ze maji jineho zajemce, ktery da vic. Pritom inzerat dal zustava v nabidce. Provizi si nechaji platit kupujicim, ale pracuji jen pro prodavajiciho. TOMUTO ZPROSTREDKOVATELI SE RADEJI VYHNETE.

  Firmy.cz Firmy.cz

  Reakce Bohemian Estates

  Vazena pani Zdrazilova, velmi nas mrzi, ze nase jednani nazyvate "neferove". Byla jste na nekolika prohlidkach, zadala vysoke slevy. Nakonec jsme se dohodli na kompromisu, nicmene v den, kdy jsme meli podepsat rezervacni smlouvu, tak zajemce, co byt videl s Vami, nabidl o cca 50tis.Kc vice (na cca 900tis.Kc). Nabidli jsme Vam, ze mate moznost dorovnani a byt bude Vas, Vy jste odmitla, coz jsme respektovali. Myslime si, ze je to naopak jednani ferove. I tak dekujeme za zpetnou vazbu!
 53. J P (Mongoose64)

  J P (Mongoose64)

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Ahoj Robert Chtěl jsem vám a vašemu týmu poděkovat za to, že jste nejen prodali můj český byt, ale také za vynikající služby, které mi v průběhu let všichni poskytovali. Od začátku do konce na mě udělalo velký dojem a jsem tak rád, že jsem před těmi lety vyměnil za Bohemian. Všechno nejlepší vám všem. pozdravy

  Google Google

 54. Monika O

  Monika O

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Našel jsem nový byt k pronájmu a Pavlina byla velmi vstřícná, reagovala na všechny mé dotazy a velmi přátelská. Opravdu věřím, že moje další spolupráce s Bohemian Estates bude hladká. Děkuji! :-)

  Google Google

 55. Lucie Vrabelová

  Lucie Vrabelová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Musím říci, že jsme narazit na lepšího makléře nemohly. Paní, která nás měla na starosti je člověk, který je opravdu vnímavý, vstřícný, úžasný a skvěle dokáže pomoci. Setkala jsem se s několika realitními makléři, avšak p. Skalová je opravdu TOP člověk, kterého doporučím každému, kdo bude hledat podnájem nebo shánět k prodeji byt :-). Jsem příjemně překvapena z toho, že někdo takový vůbec existuje v tomto oboru. Tímto chci poděkovat p. Skalové za její ochotu, vstřícnost a podporu při hledání bytu.

  Google Google

 56. Katerina Cambalova

  Katerina Cambalova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vše bylo naprosto perfektní, čisté, skvěle zařízené, výborná poloha...

  Google Google

 57. Katerina Krizova

  Katerina Krizova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Profesionální služby a velmi příjemný přístup připraveni kdykoli pomoci s jakýmkoli problémem. Mohu doporučit!

  Google Google

 58. Kuba Mahnert

  Kuba Mahnert

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Cítím, že jsem byl okraden akcemi této společnosti. Během naší krátké interakce mi způsobili značný finanční, psychologický a emoční stres. Z jejich strany absolutní nedostatek profesionality - cítil jsem se jako komodita a jako taková jsem s ním zacházel. Spolupracoval jsem s panem Popplem - který mi otevřeně lhal, aby chránil své osobní zájmy, vynechal pro mě důležité informace v našem obchodním vztahu (což mi způsobilo finanční újmu) a najednou dokonce několik nepříjemných slovních bodnutí mě. Také jsem komunikoval s paní Špičkovou, která byla během našich interakcí naprosto nekompetentní, ale osobně mě urazila (o stavu čistoty v mém bytě, který viděla na obrázku, který byl pořízen BEZ MÉHO SOUHLASU), když jsem vyjádřil obavy . Myslím, že se jedná o podvodnou společnost. Zdaleka nejhorší zkušenost s realitkami, jakou jsem měl. Mělo to být zřejmé, protože nájemce, kterého jsem nahrazoval v bytě, měl také problémy s touto společností a byl na ně při odchodu velmi naštvaný. Zvažoval jsem, že nechám stížnost u České realitní unie (Realitní komora), ale tyto podvody samozřejmě nejsou členy :-) Nemohu v dobré víře doporučit žádnou interakci s touto společností - i když pravděpodobně budete v jiné a méně zranitelné pozici, než jsem byl já, přesto bych si raději vybral společnost s morálními standardy a profesionálním chováním.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane, Nemáme problém s přijímáním zpětné vazby nebo kritiky, ve skutečnosti ji vítáme, protože to pomáhá zlepšovat naše služby a tlačí nás dále. Na tuto záležitost jsme se však podrobně podívali a z naší strany jsme nemohli najít žádné protiprávní jednání ani chyby. Stručně řečeno, majitel bytu, který jste si pronajali prostřednictvím naší společnosti, se rozhodl prodat byt krátce poté, co jste si pronajali. Chápeme, že to pro vás bylo nepříjemné, ale o tom jsme nevěděli a neměli jsme vliv na rozhodnutí Onwer tak učinit. Nabídli jsme, abychom vám pomohli najít další byt. Majitel vám dal možnost zůstat v bytě po dobu minimálně 1 roku. Nakonec jste souhlasili s předčasným ukončením, za které jste od vlastníka obdrželi finanční náhradu. Velmi bychom ocenili, kdybyste určili, co jsme podle vašeho názoru udělali špatně a co bychom měli dělat lépe. Jak jste nabídli odstranění recenze pro platbu, zdá se, že cíl byl jiný než poskytnutí čestné zkušenosti s našimi společnostmi společnosti. Soudě podle fotografií bytu ve zoufalém stavu, který jste nám předali zpět, to byl majitel bytu, který jste si pronajali, který utrpěl škodu z interakce. Fotografie bytu po předání: https://uloz.to/tamhle/tluvy0dwnvmz
 59. Jakub Mahnert

  Ověřený zákazník

  Nedoporučuje

  Cítím, že jsem byl okraden kroky, které tato společnost přijala. Během naší krátké interakce mi způsobili značný finanční, psychologický a emoční stres. Absolutní nedostatek profesionality z jejich strany - cítil jsem se jako komodita a jako takový jsem byl zpracován. Interagoval jsem s panem Popplem - který mi otevřeně lhal, abych chránil jeho osobní zájmy, vynechal pro mě informace kritické v našem obchodním vztahu (což mi způsobilo finanční újmu) a najednou dokonce vzal několik nepříjemných slovních bodů na mě. Také jsem interagoval s paní Spickovou, která byla během našich interakcí naprosto nekompetentní, ale ujistil jsem se, že mě osobně uráží (o stavu čistoty v mém bytě, který viděla na obrázku, který byl pořízen bez mého souhlasu), když jsem vznesl obavy . Myslím, že se jedná o podvodnou společnost. Zdaleka nejhorší zkušenost s realitními kancelářemi, které jsem měl. To mě mělo být zřejmé, protože nájemce, který jsem nahradil v bytě, měl také problémy s touto společností a byl na ně velmi naštvaný, zatímco odcházel. Uvažoval jsem o ponechání stížnosti u české Union Realtors Union (Realitně Komora), ale tyto podvody jsou samozřejmě ne členy :) Nemůžu v dobré víře doporučit žádnou interakci s touto společností - i když pravděpodobně budete v a Různé a méně zranitelné postavení než já bych stále raději vybral společnost s morálními standardy a profesionálním chováním. Téměř jsem zapomněl na velmi intenzivní zaměření na změnu viny jinde. Nic nikdy nebylo vinou této společnosti - vždy to byla chyba někoho jiného. Nebyli za nic zodpovědní. Musel jsem s majiteli přímo uspořádat všechno. Nechápu, proč by si někdo pronajal pomocí této společnosti - plýtvání vašich peněz. AKTUALIZACE: Od pana Poppl jsem obdržel hovor, abych tuto recenzi odstranil. Nechutné chování, mám pocit, že jsem se zabýval mafií. Mimochodem, nabídka platit mi peníze za odstranění recenze přišla od vás. Zeptali jste se mě „Kolik peněz byste chtěli smazat recenzi?“. ------ Komentář jste již dvakrát odstranili dvakrát, takže se nebudu obtěžovat odpovědí. Obrázky, které ukazujete, nejsou z předání bytu nikomu - je to, když jsem tam žil - a je to porušení mého soukromí podle GDPR a místních zákonů. Když byl byt předán novým majitelům, byl to profesionální vyčištěn. Jen abych tento „skutečnost“ narovnal. Ukazujete se opravdu dobře - špatné služby, vysoké ceny, pokuste se podvádět zákazníky, aby si užili, obtěžujte zákazníky, kteří si stěžují hovory, které znějí od kmotra (dobře, nejprve tě volám jako přítele - ty Je třeba smazat recenzi „od svého kolegy), poté se pokusit pomlouvat s osobními obrázky, které jste získali bez souhlasu. Gratulujeme! Také jako svědectví o vaší integritě je zde předchozí verze vaší odpovědi, kde jste falešně tvrdili, že ode mě přijímáte byt (nikdy se to nestalo !!! Proto říkám, že jste lháři. Protože ty takhle lžeš) a také opravdu vyzkoušeno Říkat: „Tato osoba má špinavé dřez, lže“.

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane, nemáme problém s přijímáním zpětné vazby nebo kritiky, ve skutečnosti ji vítáme, protože to pomáhá zlepšovat naše služby a dále nás tlačí. Na tuto záležitost jsme se však podrobně podívali a z naší strany jsme nemohli najít žádné protiprávní jednání ani chyby. Stručně řečeno, majitel bytu, který jste si pronajali prostřednictvím naší společnosti, se rozhodl prodat byt krátce poté, co jste si pronajali. Chápeme, že to pro vás bylo nepříjemné, ale o tom jsme nevěděli a neměli jsme vliv na rozhodnutí Onwer tak učinit. Nabídli jsme, abychom vám pomohli najít další byt. Majitel vám dal možnost zůstat v bytě po dobu minimálně 1 roku. Nakonec jste souhlasili s předčasným ukončením, za které jste od vlastníka obdrželi finanční náhradu. Velmi bychom ocenili, kdybyste určili, co jsme podle vašeho názoru udělali špatně a co bychom měli dělat lépe. Jak jste nabídli odstranění recenze pro platbu, zdá se, že cíl byl jiný než poskytnutí čestné zkušenosti s našimi společnostmi společnosti. Soudě podle fotografií bytu ve zoufalém stavu, který jste nám předali zpět, to byl majitel bytu, který jste si pronajali, který utrpěl škodu z interakce. Fotografie bytu po předání: https://uloz.to/tamhle/tluvy0dwnvmz
 60. Наталья Д

  Наталья Д

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Dobrý večer. Chtěl bych pochválit spolupráci se společností. Zejména s ohledem na negativní zkušenosti se vztahy s jinou řídící organizací. Vždy v kontaktu, pozorní k četným přáním. Pro dnešek žádné nevyřešené problémy. Doufám v další kvalifikovanou spolupráci. Zvláštní poděkování patří Juriji Vachugovovi.

  Google Google

 61. Sandra

  Sandra

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vysokou profesionální podporu mi poskytla Karolína Burešová, která mi vždy dokázala pomoci, pronajala a efektivně spravovala můj majetek. Byla velmi spolehlivá, věděl jsem, že se na ni mohu spolehnout s čímkoli, co se týče správy nemovitosti. Byla také velmi vstřícná a odpovídala na mé e-maily, hovory i o víkendech. Kromě toho také pomáhala mému nájemci s několika problémy mimo její pracovní agendu. Vřele doporučuji její služby, je skutečně výjimečným zaměstnancem Bohemian Estates. Děkuji !

  Google Google

 62. Anastasia

  Anastasia

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Dobré profesionální služby, doporučuji!

  Google Google

 63. Cwalker Berry

  Cwalker Berry

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Děkuji paní Hovorkové a panu Vachugovy, za vstřícné jednání, dokáží jednat na rovinu a rychle, myslím si, že každý kdo pracuje pro tuto společnost je úplně stejný mohu vřele doporučit, určitě se na Vás ještě moc rád obrátím, přeji hodně spokojených klientů jako jsem já. S pozdravem Rudolf Hricko.

  Google Google

 64. tamara kryukova

  tamara kryukova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Rád bych poděkoval Juriji Vachugovovi za pozorný přístup a profesionalitu. Přešli jsme na Bohemian Estates z jiné firmy. Překlad byl proveden rychle a kvalifikovaně. Nejsme s touto společností tak dlouho, takže nemohu říci, co se bude dít dál, ale zatím nás vše unavuje.

  Google Google

 65. JIří

  JIří

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Naprostá spokojenost. Makléř Yury Vachugov mi našel byt vedle mé práci za skvělých podmínek. Po nastěhování jsem neměl čas zařídit připojení na internet, ale se všem mi pomohla administrátorka Bohemian Estates paní Burešová.

  Firmy.cz Firmy.cz

 66. Юрий Слуянов

  Юрий Слуянов

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Mám velmi vysoký názor na profesionalitu a osobní kvality manažera Bohemians Estates Jurije Vachugova. Faktem je, že česká společnost, kterou jsem vlastnil, se ocitla v nejtěžší, ne-li tragické situaci kvůli nezákonnému jednání místní partnerské společnosti. Objevily se myšlenky na omezení jejich činnosti, pokud se v praxi v České republice vyvine takové hrozné podnikatelské prostředí. Podle všech nám známých a v Evropě již legendárních parametrů by měl být opak pravdou ... A Yuri, když se ujal mé práce, se stal mým skutečným zachráncem, s jeho pomocí se mi podařilo rozluštit všechny nahromaděné negativní uzly a nyní se mohu dívat do budoucnosti s optimismem. Hlavní věc je, že se mi podařilo vnést do mě důvěru, že v České republice je možné podnikat na čestných a důvěryhodných vztazích. Zároveň bych rád upozornil na jeho vzácné komunikační (dvojjazyčné) vlastnosti manažera, širokou škálu kompetencí, stejně jako výjimečnou čestnost a slušnost. Bohemians Estates má světlé vyhlídky, pokud pro ni pracují tak vynikající odborníci jako Yuri Vachugov.

  Google Google

 67. Александр Пархоменко

  Александр Пархоменко

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Dobrý den! Děkuji za rychlost a řešení mých problémů při pronájmu bytů. Specialista je vždy v kontaktu telefonem nebo whatsapp. Je to velmi pohodlné. Je důležité, aby přístup byl individuální a problémy byly rychle vyřešeny. Neexistuje žádná jazyková bariéra - ruština, angličtina, vše je velmi pohodlné. Děkuji.

  Google Google

 68. Marie Maxova

  Marie Maxova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Chci tímto poděkovat paní Krištofové za vstřícné a milé jednání.

  Google Google

 69. Josef Lepša

  Josef Lepša

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Děkujeme paní Krištofové za pohodové a milé jednání. Spokojenost.

  Google Google

 70. Ali Mak

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Rádi sdílíme aktualizovanou recenzi, protože problém, kterému čelil, byl vyřešen správou agentur a jsem rád, že existuje vzájemnost a ochota zlepšit přijaté zpětné vazby.

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Ahoj, Ali Mak, jsme více než šťastní, že problém byl vyřešen k vaší spokojenosti. :) Díky za tuto recenzi a přeji skvělý den. :)
 71. Alima Makeeva

  Alima Makeeva

  Ověřený zákazník

  4 z 5

  Rád se podělím o aktualizovaný přehled služeb poskytovaných agenturou na straně správy nemovitostí, a po nedorozumění a jasném vyjádření svých obav jsem dostal rychlou zpětnou vazbu od facility manažera, který je naším POC, ohledně řešení, velmi rád, že existuje zpětná vazba ke zpětným vazbám a ochota zlepšovat se. Zvláštní poděkování patří naší manažerce paní Cvrčkové, která byla vstřícná a ochotná. Doufáme, že od této chvíle bude plavba hladká.

  Google Google

 72. Stanislava Segenova

  Stanislava Segenova

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Nenechte se osalit zajimavymi cenami pronajmu, na konci roku vas prekvapi vysoky nedoplatek na poplatcich. Odpoved BE - to muzete byt jeste radi, ze mate ten nedoplatek takovy, ohrev je v teto budove velice drahy.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený Ursul, mohl byste nám prosím sdělit svůj e -mail a jméno na smlouvě. Jako klient nemáme vaše jméno. Sdělte nám prosím vaše jméno a jaký byl problém, abychom se mohli podívat na tuto záležitost a revidovat situaci. Děkuji.
 73. Ramzi 7

  Ramzi 7

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Arogantní makléři musí objevit vědět, jak mluvit s lidmi, když vám někdo zavolá několikrát, než mu zavolá zpět. Když odpovíte na e -mail na klienta, buďte přátelští, buďte pěkní kvůli aroganci vašeho makléře, byt v ulici Na Břehu, nikdo si ji nechce pronajmout a dokonce změní cenu z 11500 na 11000kc, ale nikdo za ni nemá zájem. Proč? Jen potřebujete vědět, jak mluvit s lidmi. Nepo radím ani nepoužívám jejich služby

  Firmy.cz Firmy.cz

 74. Sam Morgan

  Sam Morgan

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Hledání nového bytu v Praze může být někdy hektická aktivita, ale Kateřina Krištofová, která byla personálem, který se mi věnoval, byla velmi vstřícná, přátelská, profesionální a vstřícná ve svých povinnostech ... Vážím si její pomoci a rád bych doporučil Bohemian Estates služby komukoli kvůli ní .. Dobrá práce

  Google Google

 75. Tolkyn Aubakirova

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Po jednoroční zkušenosti s tím, že jsem zákazníkem bohémského majetku, ho opravdu chci doporučit všem, kteří hledají skvělé služby, zdvořilé zaměstnance a moderně vybavené byty. Obzvláště velké poděkování Katerině Krisofovové, která nám pomohla najít apartment našeho snu s dokonalou organizací všech nezbytných kroků!

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Děkuji Tolkyn, za tuto krásnou recenzi.
 76. Ota Sebesta

  Ota Sebesta

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Prodej nemovitostí ze zahraničí byl díky Robertu Popplovi snadný, během vrcholící hospodářské krize byla celá transakce vyřízena rychle bez větších komplikací. Dal jsem Robertovi plnou důvěru a vyplatilo se. Robertovy služby mohu jen velmi doporučit!

  Google Google

 77. Ota Sebesta

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Prodej nemovitostí ze zahraničí byl díky Robertovi Poppl snadný, během vrcholu hospodářské krize byla celá transakce vyřešena rychle bez velkých komplikací. Dal jsem Robertovi svou plnou důvěru a vyplatilo se to. Mohu jen velmi doporučit Robertovy služby!

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Díky za tuto pěknou recenzi. 🙂
 78. Kamila Vichová

  Kamila Vichová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Tuto společnost velmi doporučuji. Rychlé a ochotné jednání. Výborný servis a nadstandardní přístup.

  Google Google

 79. Tereza Pikhartová

  Tereza Pikhartová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  S přístupem pana Poppla jsme byli moc spokojeni, bezproblémová a rychlá domluva, doporučujeme.

  Google Google

 80. Don Leone

  Don Leone

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Chci poděkovat Anastasii a zbytku týmu za skvělou službu.

  Google Google

 81. Ursul La Ngo

  Ursul La Ngo

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  OMG, vyhněte se této nemovitosti. Tak hrozné služby, mnohem horší zaměstnanci a na konci dne si udrží vaše peníze a nikdy je neuvidíte.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený Ursul, mohl byste nám prosím sdělit svůj e -mail a jméno na smlouvě. Jako klient nemáme vaše jméno. Sdělte nám prosím vaše jméno a jaký byl problém, abychom se mohli podívat na tuto záležitost a revidovat situaci. Děkuji.
 82. Lukáš Kellerstein

  Lukáš Kellerstein

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Naprosto hrozná nemovitost. Buďte si vědomi, že služby jsou stejně špatné jako jejich přístup. Ztratíte své peníze !!!

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane Kellersteine, znovu jsme důkladně prošli celou záležitost včetně fotodokumentace a předávacího protokolu. Při předání byl byt čistě vymalovaný a uklizený a v takovém případě chceme v tomto stavu byt zase převzít zpět (jak uvádíme i v předávacích protokolech). Na tuto skutečnost jste byl upozorněn jak makléřkou, tak administrátorkou, bohužel jste byt nepředal v odpovídajícím stavu. Ačkoliv očividně proběhla snaha o opravu stěn, nebyl výsledek bohužel dostatečný. Snažime se naším nájemcům vyhovět jak jen je to možné, ale je důležité si uvědomit, že na nás rovněž spoléhají majitele bytu, že budeme jejich majetek udržovat v odpovídajícím stavu. Představte si, že byste byl majitelem bytu a nájemník by Vám byt vrátil ve stavu, v kterém jste nam ho vrátil Vy, kdy jsme před předáním dalšímu nájemci byt museli uklidit a vymalovat.Jsme rádi za každou zpětnou vazbu, která nám pomůže se zlepšováním našich služeb, nicméně Vaše hodnocení není korektní.
 83. Lukáš Kellerstein

  Ověřený zákazník

  Nedoporučuje

  Hrozná služba, hrozné agenti. Na základě zkušeností bych tuto nemovitost nedoporučoval nikomu !!!

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane Kellersteine, znovu jsme důkladně prošli celou záležitost včetně fotodokumentace a předávacího protokolu. Při předání byl byt čistě vymalovaný a uklizený a v takovém případě chceme v tomto stavu byt zase převzít zpět (jak uvádíme i v předávacích protokolech). Na tuto skutečnost jste byl upozorněn jak makléřkou, tak administrátorkou, bohužel jste byt nepředal v odpovídajícím stavu. Ačkoliv očividně proběhla snaha o opravu stěn, nebyl výsledek bohužel dostatečný. Snažime se naším nájemcům vyhovět jak jen je to možné, ale je důležité si uvědomit, že na nás rovněž spoléhají majitele bytu, že budeme jejich majetek udržovat v odpovídajícím stavu. Představte si, že byste byl majitelem bytu a nájemník by Vám byt vrátil ve stavu, v kterém jste nam ho vrátil Vy, kdy jsme před předáním dalšímu nájemci byt museli uklidit a vymalovat.Jsme rádi za každou zpětnou vazbu, která nám pomůže se zlepšováním našich služeb, nicméně Vaše hodnocení není korektní.
 84. Lucie Mladkova

  Lucie Mladkova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Maximální spokojenost. Společnost Bohemian Estates rozhodně doporučuji. Moc bych chtěla obzvlášť poděkovat paní Gabriele Mazánkové za skvělý přístup a rychlé jednání při pronájmu bytu, protože byla úplně úžasná. Byla velice vstřícná, příjemná, ochotná a byt byl předán během pár dní. Pokud bude někdy potřebovat někdo z mého okolí pomoc realitní společnosti, tak jim dám rozhodně kontakt na ni. Ještě jednou moc děkuji. L.M.

  Google Google

 85. Tetiana Nedbailo

  Tetiana Nedbailo

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Kateřina Krištofová mi poskytla vysoce profesionální podporu, jsem naprosto spokojená a oceňuji její ochotu pomoci a spolehlivosti. Pokud potřebujete rychlé a kompetentní rady ohledně pronájmu / koupě nemovitosti, naprosto doporučuji!

  Google Google

 86. Tetiana Nedbailo

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Kateřina Krištofová mi poskytla vysoce profesionální podporu, jsem naprosto spokojen a oceňuji její ochotu pomoci a spolehlivosti. Pokud potřebujete rychlé a kompetentní rady ohledně pronájmu/nákupu nemovitosti, zcela doporučujte!

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Velice vám děkuji Tetianě za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byli s naší službou a s Kateřině spokojeni. 🙂 Přeji skvělý den, bohémské statky.
 87. veronika prague

  veronika prague

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Hrozný zákaznický servis. Vše, na čem jim záleží, jsou peníze. A svůj vklad nikdy nedostanete zpět - budou lhát a najít všechny možné způsoby, jak jej udržet.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážená Veronika, můžete nám prosím sdělit svůj e -mail a jméno na smlouvě. Jako klient nemáme vaše jméno. Sdělte nám prosím vaše jméno, abychom se mohli podívat na tuto záležitost a revidovat situaci. Děkuji.
 88. Týna Glattová

  Týna Glattová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  S přítelem jsme se rozhodli najít pronájem většího bytu než jsme měli. Komunikovali jsme s paní Krištofovou, která je velmi milá, ochotná a jedná profesionálně. Vše se dalo domluvit a paní makléřka se snaží vyjít maximálně vstříc. Jsme velmi spokojeni a rozhodně doporučujeme. K+M

  Google Google

 89. Petr Hamr

  Petr Hamr

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Perfektní služby, vybral jsem produkt garantovaného nájmu a jsem maxiálně spokojen .

  Firmy.cz Firmy.cz

 90. Petr Herold

  Petr Herold

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Děkuji za pomoc s prodejem a s pronájmem nemovitosti.

  Firmy.cz Firmy.cz

 91. Iliya Novikov

  Iliya Novikov

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Konkrétně doporučuji české stavy v Brně a Gabriela Mazánková. Hledali jsme agenta, který by se o náš majetek staral dlouhodobě, protože jsme se stěhovali do zahraničí a neměli jsme čas. Paní Mazánková nás okamžitě přiměla cítit, že si není čeho bát, že všechno, co nemáme, protože si to nechá udělat / dokončila. Skvělé a velmi přátelské služby!

  Google Google

 92. Jakub Smejkal

  Jakub Smejkal

  Ověřený zákazník

  3 z 5

  Resil jsem sluzbu garantovany najem, mirne problematicka komunikace s Brnenskou pobockou, Praha bez problemu.

  Google Google

 93. Tomas Horak

  Tomas Horak

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Český majetek (jmenovitě Robert Poppl) mi poskytl skvělé služby, když jsem potřeboval pronajmout svůj byt. Když jsem se snažil najít správného nájemce, obvykle mi to trvalo několik týdnů a byl to docela stresující proces. Místo toho jsem požádal skutečného profesionála, aby to udělal, a to byla úplně jiná zkušenost. Robert za mě udělal všechny nezbytné kroky, včetně propagace bytu a všech dokumentů atd. Nakonec mi po 2 týdnech přinesl nájemníka, který je slušný a spolehlivý. Rozhodně bych tedy doporučil jeho a jeho služby !!

  Google Google

 94. Juraj Ragač

  Juraj Ragač

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Super spolupráce s Bohemian Estates. Komunikace, vstřícnost a přístup na profesionální úrovni. Velké díky patří paní Buresove a paní Krystofove, se kterými jsem řešil pronájem nemovitosti.

  Google Google

 95. Tomáš Vlk

  Tomáš Vlk

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  V loňském roce jsem se rozhodl ke koupi bytu v Praze. Jelikož se jednalo o moji první koupi nemovitosti v životě, všechny své kroky jsem si dost promýšlel (někdy až příliš). Během prvního půl roku jsem prošel velké množství bytů – někde byl problém se stavem bytu, který neodpovídal inzerátu, někde byla moje nabídka převýšena a jinde koupi zabránilo neseriózní jednání realitní kanceláře (posouvání termínů uzavření nabídek, zvyšování cen, které již měly být finální atd.). Proto jsem rád, že jsem se po půl roce hledání dostal k nabídce od p. Poppla (Bohemian Estates). Tuto společnost jsem před tím neznal a znovu jsem tak měl pochybnosti, ale od prohlídky všechno proběhlo, jak mělo, a v průběhu nákupu bytu nenastal žádný problém. Touto cestou bych tedy chtěl ještě jednou poděkovat p. Popplovi (Bohemian Estates) a zároveň ho doporučit dalším zájemcům o nemovitosti.

  Google Google

 96. Jan Sabo

  Jan Sabo

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Rychlé a korektní jednání. Vyvážené smluvní podmínky. Malý problém s nemovitostí řešen ihned zaměstnancem správy nemovitostí. Ve srovnání s jinými kancelářemi absolutní spokojenost. Po 3 letech... I po 3 letech a ukončení nájemní smlouvy plně potvrzuji první recenzi. Po celou dobu bezproblémová a otevřená komunikace, včetně zprostředkování přímého kontaktu s pronajímatelem (který byl rovněž vstřícný a pohodový). Přeji týmu BE všechno dobré.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Milý Jane, moc děkujeme za pěkné řádky. Mějte se krásně a doufáme, že se v budoucnu naše cesty opět protnou. Váš BE Tým:)
 97. Pavlin “Simmol” Angelov

  Pavlin “Simmol” Angelov

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Byl jsem velmi šťastný, že jsem si se společností našel byt k pronájmu. Tento proces byl velmi rychlý a dobrý. Náš realitní makléř Pavlína byl velmi nápomocný a vždy pozitivní. Pomohla nám se vším, co jsme potřebovali, abychom mohli pronajmout a přestěhovat se do nemovitosti. Velmi doporučuji jejich služby.

  Google Google

 98. Alessandro Mereu

  Alessandro Mereu

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Bohemian Estate se nachází v Praze a je úžasnou realitní kanceláří s velmi rychlými, vstřícnými zákaznickými a poradenskými službami. Moje agentka byla Kateřina Kristofová, velmi profesionální agentka, která mi pomáhá najít pro mě to nejlepší řešení. Pro příště jí zavolám jako první. Později jsem si vybral jinou profesionálku, která mi byla dána k dispozici, jmenuje se Jana. Nemám důvod tuto službu měnit. Alessandro

  Google Google

 99. David Durko

  David Durko

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Nejužitečnější agentura v Praze, se kterou jsem se setkal. Vysoce doporučeno!! Velké díky Robertovi !!

  Google Google

 100. Saulius Sinkevicius

  Saulius Sinkevicius

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Zcela doporučuji. Bylo opravdu štěstí najít české stavy, které mi v podstatě pomohly přesídlit do Prahy. Pronajímání probíhalo velmi hladce, zvláštní díky Anně Nedomové, která mi pomohla ve všech mých případech: když jsem potřeboval doklad o ubytování, abych získal povolení k dočasnému pobytu; když sousedé rozlili vodu; vyřizovala veškeré smlouvy v českém jazyce a veškerou komunikaci s třetími stranami; když se mě elektroenergetická společnost pokusila nezákonně pokutovat - byla po celou dobu, mnoho měsíců, na mé straně, postarala se o to, i když už jsem nebyla zákazníkem společnosti BE a uspěla, elektroenergetická společnost se nakonec vzdala pokusu o podvod „Bez pomoci Anny bych se nemohl bránit; atd. Velmi vděčný. Rovněž stojí za zmínku, že Robert Poppl byl ve všech procesech přepínání nemovitostí výjimečný a vše dokonale uspořádal.

  Google Google

 101. Aleksandra Gołąbek Brodiuk

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Doporučuji používat služby Bohemian Estates International a konkrétně pan Robert Poppl. Je skvělým prostředníkem v kontaktu s majiteli bytů a hledači.

  Facebook Facebook

 102. Lukáš Tůma

  Lukáš Tůma

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Rád bych touto cestou vyjádřil svojí naprostou spokojenost se společností Bohemian Estates. Již několikrát jsme byly v kontaktu s různými realitními společnostmi, ale přístup makléřky Kateřiny K. byl opravdu skvělý. Od samého začátku bylo vše velice profesionální, a zároveň přátelské a příjemné. Do bytu jsme se měli stěhovat na konci týdne, ale jelikož se situace nečekaně změnila, museli jsme minulý byt opustit již v pondělí. V neděli večer jsme paní Kateřině zavolali a v pondělí jsme již podepisovali nájemní smlouvu a zabydleli se. Dalo by se říct, že jste nás docela zachránila :), a proto můžu jen a jen doporučit. Díky

  Google Google

 103. DS Electrical Services

  DS Electrical Services

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Již více než rok využívám služeb Bohemian Estates, kde spolupracuji se slečnou Annou N, a jsem velmi spokojená. Profesionální servis, rychlé jednání a ochota. Vřele doporučuji

  Google Google

 104. Nitesh Jain

  Ověřený zákazník

  Nedoporučuje

  Musí být etické, aby byly doporučeny

  Facebook Facebook

 105. Lucie Miksankova

  Lucie Miksankova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Pan Poppl byl velice milý, profesionální, vždy si našel čas a vysvětlil, co je potřeba. Děkujeme moc za sprostředkování krásného domova.

  Google Google

 106. František Štrupl

  František Štrupl

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Bohemian Estates a zejména Robert Poppl odvedli skvělou práci v pronájmu našeho bytu ve velmi krátkém čase. Nejen, že byl super profesionál během celého procesu, ale také velmi flexibilní a velmi citlivý. To vedlo k naprosto hladké cestě do závěrečné dohody. Tak bych ho určitě doporučil a jeho služby.

  Google Google

 107. Wafa Najar

  Wafa Najar

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Pronajali nám byt s poplatky za služby ve výši 2200 Kč / měsíc (elektřina se platí zvlášť). Po jednom roce jsme však zjistili, že samotné poplatky za správu budovy se pohybují kolem 35 000 Kč / rok (3000 Kč / měsíc) !! Vzhledem k tomu, že nejsme prvním nájemcem a agentura již ví, že poplatky za veřejné služby nestačí ani na běžné poplatky (nemluvě o zbytku vytápění a studené vody), ale nezmínil to jen proto, aby mě pronajal, bylo prostě velmi záludné a velmi nepoctivé chování !! Jednoduše nepravdivé a skandální, prosím, vyhýbejte se !! Kéž bych mohl dát 0 hvězd !!

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane Ayari, Bohemian Estates je manažer a realitní agent odpovědný za pronájem a správu jednotky, kterou si pronajímáte, nikoli za správu samotné budovy. Konečné usmíření je založeno na vaší skutečné spotřebě energie a veřejných služeb (voda, vytápění) a na nákladech na usmíření služeb používaných cestujícími OD budova včetně vás (například přijetí, bezpečnost atd.) Je získano usmíření těchto nákladů Od správy budov a asociace majitele budovy, kde jste pobývali a jsou zcela mimo naši kontrolu. Stanovili jsme předběžné platby na základě předchozí spotřeby nájemců. Je mimo naši kontrolu, že správa budov zvýšila své poplatky a že vaše spotřeba užitečnosti byla mnohem vyšší, což vedlo k nedostatku. Poslali jsme vám všechny dokumenty, které to podporují, každý důkaz, o který jste požádali. Náš administrátor vám vysvětlil každou položku v usmíření a celém systému v mnoha e -mailech. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu od našich klientů, protože nám to pomáhá zlepšovat naše služby, ale věříme, že vaše stížnost na nadměrné poplatky za služby, které jste spotřebovali, nad nimiž nemáme kontrolu, neodráží spravedlivě kvalitu naší služby .
 108. Monika Schlixbier

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Spolecnost Bohemian Estates vrele doporucuji. Dekuji velice panu Robertovi Popplovi za jeho rychle a profesionalni jednani pri pronajmu bytu. Velice ocenuji jeho pracovni nasazeni, flexibilitu, skvele komunikacni dovednosti, rychle predavani informaci, neskutecnou ochotu a lidsky pristup. Pokud v budoucnu budu potrebovat znovu pomoc realitni spolecnosti, velice rada a s dobrym pocitem, ze je vse v dobrych rukou, se znovu obratim na spolecnost Bohemian Estates.

  Facebook Facebook

 109. Monika Schlixbierová

  Monika Schlixbierová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Spolecnost Bohemian Estates vrele doporucuji. Dekuji velice panu Robertovi Popplovi za jeho rychle a profesionalni jednani pri pronajmu bytu. Velice ocenuji jeho pracovni nasazeni, flexibilitu, skvele komunikacni dovednosti, rychle predavani informaci, neskutecnou ochotu a lidsky pristup. Pokud v budoucnu budu potrebovat znovu pomoc realitni spolecnosti, velice rada a s dobrym pocitem, ze je vse v dobrych rukou, se znovu obratim na spolecnost Bohemian Estates.

  Google Google

 110. Moutia Ayari

  Moutia Ayari

  Ověřený zákazník

  1 z 5

  Stejně jako všechny nové smlouvy nebo pracovní smlouvy (plochá pronájmu), které byly pěkné na začátku, ale pak, když jsem odešel to změnil na hroznou zkušeností s smíření a jistoty .. 35000 Kč za rok za správu budov (10000 Kc pro příjem) !! Dokonce i můj právník mi poradil podat stížnost, ale prostě jsem zaplatil !! Dokonce mám pocit, že jsem okraden! Uložit své peníze a nikdy tam jít!

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený pane Ayari, Konečné poplatky za odsouhlasení bytu, který jste si pronajali a který spravujeme, je založeno na vaší skutečné spotřebě užitečnosti (voda, vytápění) a na poplatcích Majitel Association, společnost pro správu budov a nemá žádnou kontrolu. Poslali jsme vám všechna tato prohlášení a dokumenty, každý důkaz, o který jste požádali. Náš administrátor vám vysvětlil každou položku v usmíření a celém systému v mnoha, mnoha e -mailech. Jsme vždy vděční za objektivní zpětnou vazbu od našich klientů, protože nám to pomáhá zlepšovat naše služby, ale nemůžeme být zodpovědní za osobní spotřebu služeb našich nájemníků a pevně věříme, že to není důvod, proč nám poskytnout dvě špatné recenze z různých Účty, protože to nezobrazuje správný obrázek pro ostatní zákazníky ohledně našich služeb, což je zjevně to, co jste udělali.
 111. Ondra Loučím

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  I highly recommend to choose Robert Poppl if you need comfortably sold your property. My situation was complicated, because I was selling an apartment in Prague while I was living in Bali, but even in spite of this, Robert was able to handle everything stress-free and without any difficulties, so I felt in good hands. I truly appreciated his care, reliability and support. He is real professional on the right place, and you are lucky if you can collaborate with him. Má situace při prodeji bytu v Praze byla poněkud komplikovaná, vzhledem k faktu, že poslední léta žiji na Bali. Veškeré záležitosti tedy musely probíhat bez mé fyzické účasti. O to více jsem uvítal Robertovo profesionální přístup, spolehlivost a péči, se kterou se mu podařilo prodej uskutečnit bez větších potíží a hlavně bez stresu. Robert Poppl je profesionál na svém místě a Vy máte velké štěstí, že jste narazili právě na něj. Spolupráci s ním více než doporučuji.

  Facebook Facebook

  Reakce Bohemian Estates

  Moc děkujeme, Ondro, za krásná slova. Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci.
 112. Ondřej Loučím

  Ondřej Loučím

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  I highly recommend to choose Robert Poppl if you need comfortably sold your property. My situation was complicated, because I was selling an apartment in Prague while I was living in Bali, but even in spite of this, Robert was able to handle everything stress-free and without any difficulties, so I felt in good hands. I truly appreciated his care, reliability and support. He is real professional on the right place, and you are lucky if you can collaborate with him. /Má situace při prodeji bytu v Praze byla poněkud komplikovaná, vzhledem k faktu, že poslední léta žiji na Bali. Veškeré záležitosti tedy musely probíhat bez mé fyzické účasti. O to více jsem uvítal Robertovo profesionální přístup, spolehlivost a péči, se kterou se mu podařilo prodej uskutečnit bez větších potíží a hlavně bez stresu. Robert Poppl je profesionál na svém místě a Vy máte velké štěstí, že jste narazili právě na něj. Spolupráci s ním více než doporučuji.

  Google Google

 113. Adam Bencze

  Adam Bencze

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Absolutně šťastný a spokojený s profesionálním servisem této společnosti, speciálním s Robertem Popplem. Prodali jsme nebo vlastnili z abroud bez komplikací. Můžu jen doporučit každému, kdo chce koupit nebo prodat nemovitosti v ČR. dík

  Google Google

 114. Martin Snížek

  Martin Snížek

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Robert úspěšně prodal náš byt v Praze. Během celého procesu byl vždy velmi profesionální - nikdy na nic nezapomněl a vždy dělal to, na čem jsme se shodli. Během jednání poskytl Robert cenné informace o trhu a byl pro nás důležitým partnerem. Pracoval jsem s řadou realitních makléřů (obvykle na straně kupujícího), ale Robert překročil téměř všechny. Vřele doporučuji ho!

  Google Google

 115. Jana Valastanova

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Spolupráci s BEI vřele doporučuji. Profesionální přístup a služby, rychlá a efektivní komunikace, zájem o klienta a pozitivní jednání, konkrétně s makléřem p. Michaelem Hartlem, který byl po celou dobu naší spolupráce naprosto bezvadný, ochotný a flexibilní zajistit vše požadované a potřebné. Děkuji velice za spolupráci!

  Facebook Facebook

 116. Jakub Šebik

  Jakub Šebik

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Skvělý profesionální a zároveň příjemný přístup pana Poppla. Děkuji za vyřízení pronájmu nového bytu.

  Google Google

 117. One Three

  One Three

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  České stavitelé (nedávno Anna N.) nám poskytly neocenitelnou podporu při řízení investic do českých nemovitostí po mnoho let (nehovoříme česky). Zjistili jsme, že jsou užitečné, kompetentní a velmi cenově dostupné. České banky jsou velmi byrokratické a nejsou příliš užitečné (alespoň pro nečeské zákazníky). Může to být velmi frustrující zážitek a byli jsme rádi, že máme jejich podporu.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Moc děkuji za vaši důvěru a laskavá slova. Jsi!
 118. Petar Zayakov

  Petar Zayakov

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Společnost Bohemian Estates je dle mého názoru jedna z nejprofesionálejších ve svém oboru. Pomohla nám při prodeji několika složitých nemovitostí (pozemky, ubytovací zařízení, skladové prostory). Jednali jsme s panem Robertem Popplem, který se nám věnoval po celou dobu prodejů a vždy reagoval na naše požadavky. Oceňujem především jeho osobní přístup, vysokou znalost českého realitního trhu, konzultaci při stanovení ceny, tvorbu nabídky vč. fotografií objektů. Pan Poppl své rady pokaždé pečlivě dokázal finančními propočty a vždy jsme našli kompromis mezi našimi požadavky a správnou tržní hodnotou nemovitostí. Máme zkušenosti s mnoha realitními experty, ale Bohemian Estates s panem Popplem dokázali, že pracují na zcela jiné úrovni. Na schůzkách s potencionálními kupujícími byl pan Poppl vždy připraven a každou otázku uměl odpovědět zcela přesně. Služby Bohemian Estates mohu doporučit opravdu všem. Těšíme se na další spolupráci.

  Google Google

 119. Barbora Keprtová

  Barbora Keprtová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Musim jedině doporučit. Skvělá práce! :)

  Google Google

 120. Barbora Keprtová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Musím jedině doporučit. Skvělá práce!

  Facebook Facebook

 121. Ivan Beránek

  Ivan Beránek

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vstřícné, rychlé a profesionální jednání. Děkuji panu Popplovi i za jeho další nezištnou pomoc a přátelský přístup.

  Google Google

 122. Olga Škrampalová

  Olga Škrampalová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Musim jedině doporučit, přístup pana Poppla velmi profesionální a lidský. Děkuji.

  Google Google

 123. relle

  relle

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Robert s Bohemian Estates nám pomohl najít perfektní domov a nemohu mu dostatečně poděkovat! Mimořádně profesionální a skutečná radost z práce. Děkuji Robert!

  Google Google

 124. Pavel Buršík

  Pavel Buršík

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Jejich služby využívám od roku 2011. Profesionální a přátelský přístup po celou dobu. Opět perfektní služby.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený Pavel, moc děkuji za recenzi. Váš tým :)
 125. Centrum BackStage

  Centrum BackStage

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Určitě doporučuji. Za mě velmi profesionální přístup bez žádných zbytečnosti a odkladu. Pan Popl, mě potěšil svým přístupem. Vše, to co je potřeba je hnedka řečeno a následně vyřešeno. Takže se mužů spolehnout, ze jednání vždy proběhnou tak jak mají. Jedině doporučuji.

  Google Google

 126. Jaroslav Jakš

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Určitě doporučuji. Za mě velmi profesionální přístup bez žádných zbytečnosti a odkladu. Pan Popl, mě potěšil svým přístupem. Vše, to co je potřeba je hnedka řečeno a následně vyřešeno. Takže se mužů spolehnout, ze jednání vždy proběhnou tak jak mají. Jedině doporučuji.

  Facebook Facebook

 127. Karolína Smetanová

  Karolína Smetanová

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Velmi oceňuji rychlé a profesionální jednání, stejně jako osobní přístup k potřebám klienta. Mgr. Karolína Smetanová

  Google Google

 128. Honza Cadilek

  Honza Cadilek

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Skvělá práce, především pana Roberta Poppla. Komunikace, rychlost a přístup byly po celou dobu prodeje nemovitosti bez problémů či zdržení. Více než doporučuji tuto realitní kancelář. Mají zájem pochopit potřeby kupující/prodávající a najít tu nejlepší cestu. Děkuji moc.

  Google Google

 129. Matouš Hurtík

  Matouš Hurtík

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Skvělá spolupráce. Děkuji.

  Google Google

 130. Karel Brabec

  Karel Brabec

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Našel jsem si Bohemian Estates na správu nemovitosti, kterou jsem z časových důvodů zanedbával. Pomohli mi vyřešit všechny nedostatky a ještě k tomu mi vytvořili malý pasivní příjem. Děkuji

  Google Google

 131. Vojtěch Sládek

  Vojtěch Sládek

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Skvělé a profesionální služby! Děkuji za pomoc!

  Google Google

 132. Tomáš Valkoun

  Tomáš Valkoun

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Pronajal jsem si přez Bohemian estates byt, celková realizace proběhla bez sebenších zádrhelů,vše podle předem domluvených podmínek. Rychlá,přátelská ale záriveň profesionální komunikace. Děkuji Robertu Popplovi, vše podle mých představ. Celkově mohu doporučit

  Google Google

 133. nikola pavlačková

  nikola pavlačková

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Díky panu Popplovi se nám krásně bydlí. Vše bylo vyřízeno velice rychle a hlavně profesionálně. Mohu jen doporučit!

  Google Google

 134. Milan Cimirot

  Milan Cimirot

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  S panem Popplem spolupracuji jiz 10 let. Profesionalni servis, rychla odezva na jakykoliv dotaz, ferove a vstricne jednani.

  Google Google

 135. Catherine Cathy

  Catherine Cathy

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Koupili jsme byt prostřednictvím teto realitní kanceláře, všechno proběhlo v pohodě a jsme úplně spokojeni. Robert Poppel je ochotny a rychle odpovídá na e-maily. Společnost je profesionální, můžu doporučit :)

  Google Google

 136. Eva Klinecká

  Eva Klinecká

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Naprostá spokojenost se zařízením pronájmu našeho bytu. Profesionální přístup, rychlé jednání, ochota poradit. Pan Robert Poppl nám vždy pomohl najít velmi slušné podnájemníky, což je v dnešní době dost zásadní.

  Google Google

 137. Daniel Klicman

  Daniel Klicman

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vše v naprostém pořádku, velmi dobrý přístup, určitě můžu doporučit.

  Google Google

 138. Sixtin Vojteková

  Sixtin Vojteková

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vsechno supr, dekuji pani Zuzane za ochotu. Urcite vas odporucim dal. :-)

  Google Google

 139. Andreas Riege

  Andreas Riege

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  S Robertem pracuji poslední týdny. Od samého začátku jsem zjistil, že Robert je vysoce motivovaný, nadšený a usilovný o péči o můj majetek v Praze 2. Celý proces od prvotního zhodnocení nemovitosti až po podepsání smlouvy s novými nájemci trval pouze čtyři týdny a byl veden nejprofesionálnějším způsobem, a proto nabízel ve všech fázích, podrobnou komunikaci, velkou transparentnost a skvělý zákaznický servis a péči. Během posledních 20 let jsem jednal s realitními agenty a správci nemovitostí v několika zemích a mohu Roberta a jeho tým velmi doporučit. Bezpochyby nejlepší výkon, se kterým jsem se dosud setkal. Rozhodně moje volba číslo 1 v Praze! Robert, pokračuj ve vynikající práci!

  Google Google

 140. Veronika Prieto Rodriguez

  Veronika Prieto Rodriguez

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Na podzim 2016 jsme s Robertem Popplem z Bohemian Estates spolupracovali na prodeji našeho bytu a my jsme nemohli být více potěšeni! První týden, kdy byl byt uveden na trh, jsme obdrželi několik nabídek. Robert udělal nádherné fotografie, aby předvedl náš domov online, což přineslo vážné kupce. Robert byl úžasný v tom, jak udržel transakci v pohybu a včas se uzavíral. Prodej nebo koupě bytu je neuvěřitelně stresující! Naštěstí jsme měli skvělý kontakt v českých stavech, kteří nás tímto procesem prošli a učinili naše zkušenosti co nejbezpečnější. Robert byl vždy připraven odpovědět na naše otázky (a také na kupujícího!) A učinil z prodeje našeho bytu příjemný a snadný zážitek. Pokud se chystáte prodat nebo koupit byt / dům, doporučuji vám jít s nimi. Budou pracovat tak tvrdě, jak mohou pro vás!

  Google Google

 141. Kateřina Moťovská

  Kateřina Moťovská

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vrele doporucuji tuto spolecnost a zejmena bych chtela podekovat Robertu Popplovi za jeho profesionalni pristup a nasazeni pri prodeji nemovitosti. Duvera, kterou jsem si k teto spolecnosti vytvorila a ktera je pro me jedna z nejdulezitejsich faktoru me presvedcila o dalsi spolupraci s BE. DEKUJI!!!!!

  Google Google

 142. Данил Малов

  Данил Малов

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Všechno šlo velmi hladce! Rozhodli jsme se využít služeb českých majetků k prodeji nemovitostí, as před tím koupili nemovitost a tato společnost působila jako agent prodávajícího. Byli jsme spokojeni s kvalitou a rychlostí společnosti. Zvláštní poděkování Robertu Popplovi za profesionalitu a kvalitní přístup k výkonu jejich práce. Velmi doporučuji!

  Google Google

 143. Alexander Michaud

  Alexander Michaud

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Velmi profesionální společnost. Robert byl velmi přátelský a ochotný. A co je nejdůležitější, znají potřeby expatů.

  Google Google

 144. Jeff van Geest

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Letos si rezervován v Brno Biskupsku The Apartments Petrov a Pontiff (loni Bishop Superior) s pěti přáteli/rodinou pro velký střelecký zápas. Apartmány jsou na dobrém místě, čisté a dobře vybavené. Některé malé problémy se zařízením v bytě Petrov, ale postaraly se. Služba a komunikace poskytovaná Tereza a Ludmila jsou vynikající.

  Facebook Facebook

 145. Alina Obidina

  Alina Obidina

  Ověřený zákazník

  4 z 5

  Dobrá a kooperativní společnost. Připravené všechny dokumenty, spusťte proces od začátku do konce. Vzhledem k malému nedorozumění nemůže dojít k nejvyššímu hodnocení, ale doporučuje jej jako spolehlivou a bezpečnou společnost. Robert je vysoce profesionální agent, který rychle reaguje na všechny otázky a je schopen v každé situaci poskytnout cenné rady.

  Google Google

 146. Andriy Nazarov

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Vřele doporučuji Bohemian Estates pro jejich profesionalitu a brilantní komunikaci.

  Facebook Facebook

 147. Andriy Nazarov

  Andriy Nazarov

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Velmi bych doporučil české stavy za jejich profesionalitu a brilantní komunikaci. Odvedli skvělou práci při organizaci nákupu a procházeli všemi jeho fázemi. Pavlína Skalová odvedla úžasnou práci při organizaci všech aspektů dohody. Když jsme narazili na nějaké problémy s rozvrhem, dokázala přijít s řešením, které uspokojilo všechny. Za to moc děkuji!

  Google Google

 148. Tomáš Hlaváč

  Tomáš Hlaváč

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Vynikající přístup. Nemovitost jsem skrze ně nakoupil bez sebemenších problémů. Ocenil bych profesionalitu a důkladnost ve všech právních náležitostech. Osobně sem jednal s p. Robertem Popplem a byl sem velmi spokojený, co jsme si domluvili, to dodržel. Rozhodně doporučuji, pokud chcete hlavně hladký průběh a jistotu, že vás nikdo nepodvede. Též velmi dobrá komunikace.

  Google Google

 149. petr cerha

  petr cerha

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Dekuji za spolupraci, Rober Popl skvely profesional vicemene jsem neudelal nic a prodal nemovitost za jeste vetsi hodnotu nez bylo me ocekavani. Dekuji

  Google Google

 150. Jan Storch

  Jan Storch

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Naprostá spokojenost.. Velmi ochotný pan Poppl s námi zařídil a domluvil vše potřebné ohledně pronájmu nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů. Příjemná spolupráce. Děkuji a vřele doporučuji.

  Google Google

 151. Tereza

  Tereza

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Výborná, rychlá a přijemná spolupráce při pronájmu bytu. Od pomoci s navržením výše nájemného, přes opravy v bytě, až po předání nájemníkovi, vše proběhlo v rámci jednoho týdne a za podmínek předčujících mé očekávání. Velmi si cením flexibilního jednání zástupce společnosti, pana Poppla, a ochotě vyhovět mé situaci a požadavkům. Děkuji a těším se na další vzájemnou spolupráci.

  Google Google

 152. Alex Lapšinský

  Alex Lapšinský

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Realitní transakce proběhla dobře, Robert Poppl měl hodně.

  Google Google

 153. Petr Jüptner

  Petr Jüptner

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Výsledek zcela dle zadání, tj. rychle vybrán nájemník s vhodným profilem. Realitka vhodná pro ty, kteří preferují flexibilní a nebyrokratický přístup.

  Google Google

 154. Nick Zampetoulas

  Nick Zampetoulas

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Velmi profesionální. Musím přiznat, že jsme našli náš vysněný byt pro naši budoucí rodinu. Vysoce doporučeno.

  Google Google

 155. Eva Gocalová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Velmi profesionalni, avsak mily a proklientsky pristup. I pres nepritomnost majitele v CR, jsem mela byt predan do tri dnu od prohlidky, dokonce o vikendu. Velke diky panu Robertovi Popplovi, ktery vse narychlo dle mych predstav zaridil. K tomuto pristupu se da dodat pouze jediny: Zazraky na pockani, nemozny do tri dnu! V teto spolecnosti rozhodne vi, jak delat svou praci. Obrovske dekuji!

  Facebook Facebook

 156. Nadezda Popplova

  Nadezda Popplova

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Skvělé služby, spolupráce, vynikající komunikace. Byl jsem více než spokojený!

  Google Google

 157. Petra Popplová

  Ověřený zákazník

  Doporučuje

  Prostě to nejlepší, měli jsme tak dobrý pobyt, skvělou spolupráci s týmem, krásný a čistý byt !!! *****

  Facebook Facebook

 158. David Avakjan

  David Avakjan

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Profi přístup, dodržení termínů a podmínek. Jsem spokojený

  Google Google

 159. Noam Dayan

  Noam Dayan

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Robert byl skvělý a nápomocný po celou dobu cesty. ukázal mi byt, vysvětlil mi všechno, odpověděl na každou otázku a vytvořil velmi podpůrnou atmosféru, díky které jsem se rozhodl, že chci byt pronajmout. byl vždy k dispozici, a to i po podpisu smlouvy, takže opravdu doporučuji jemu a jeho agentuře, pokud někdy hledáte byt. kontaktujte ho bez váhání! :-)

  Google Google

 160. Marsha H

  Marsha H

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Měl jsem těžký majetek na prodej, ale Robert neúnavně pracoval a získal mi skvělý prodej, kde ostatní nepřítomnosti selhaly. Byl vždy profesionální a pohotový. Určitě s ním budu znovu pracovat, když letos prodám druhou nemovitost. Dík!

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Drahá Marsha, Moc děkuji za vaši recenzi. Jsi tým.
 161. Radim Cerny

  Radim Cerny

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Děkuji společnosti Bohemian Estates Internation s.r.o. za spolupráci v roce 2016, především Robertu Popplovi za flexibilitu, solidní přístup a vstřícnost. Vřele doporučuji všem.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Milý Radime, moc děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na další případnou spolupráci. Přejeme šťastný nový rok. Váš BE Team
 162. Jerry Svencera

  Jerry Svencera

  Ověřený zákazník

  5 z 5

  Velmi mohu doporučit Bohemian Estates International pro jejich znalosti trhu a zákaznický přístup. Měl jsem velkou zkušenost s panem Popplem, který byl vždy velmi přesný a dodal nejenom při koupi bytu v Praze, ale také pro něj našel vhodného nájemce. Pan Poppl dělá tento proces velmi snadným a hladkým. Odvede skvělou práci a maximalizuje vaše příjmy z aktiv!

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážený Jerry, moc děkuji za recenzi a šťastný nový rok. Jsi tým.
 163. Helena Habova

  Helena Habova

  Ověřený zákazník

  3 z 5

  V roce 2013 jsem s nimi měl naprosto ohromnou zkušenost, zástupci této společnosti byli velmi neprofesionální, agent, se kterým jsme jednali, dělal nepříjemné poznámky o majiteli bytu, že je Žid, byl jsem šokován! Nezávislý právník, který jsme navštívili, nám ukázal několik protiprávních praktik, které používali v naší smlouvě. Po mém negativním přezkumu mě však jeden z ředitelů natáhl a omluvil jsem se, že jsem to přijal. Doufám, že pod jeho vedením jsou nyní na jiné úrovni kvality služeb.

  Google Google

  Reakce Bohemian Estates

  Vážená paní Habová, děkuji za recenzi. Je nám upřímně líto nepříjemného zážitku. Chtěli bychom vás ujistit, že se nejedná o současné standardy služby naší společnosti. Osoba, se kterou jste se zabývali, již od roku 2013 nefunguje v naší společnosti. Zveme vás, abyste v budoucnu vyzkoušeli naše služby, a uděláme vše nejlepší, abychom vám dokázali, že naše servisní standardy mají nejvyšší kvalitu. Děkuji a doufáme, že s vámi budeme spolupracovat v doufejme, že ne příliš vzdálená budoucnost.
 164. Tomas Rousek

  Tomas Rousek

  Ověřený zákazník

  5 z 5