přeskočit na hlavní obsah

O nás

Poznejte Bohemian Estates, ať víte, kdo je na vaší straně

Naše rodinná firma spravuje přes 1 200 nemovitostí v hodnotě 7 miliard

Nezávazně poptat
O nás

Dáme vám hned 6 důvodů, proč nás líp poznat

Důvody

Nezávazně poptat

Příběh firmy

Už 16 let pomáháme klientům vydělat maximum z každého čtverečního metru

David Novotný

Dobrý den, jmenuji se David Novotný a jsem zakladatel a CEO Bohemian Estates. Tyto řádky čtete, protože jsem přesvědčen, že pokud se dobře poznáme, vznikne oboustranná důvěra – a ta je předpokladem každé dlouhodobé, pro obě strany výhodné spolupráce.

Naše rodinná firma se zrodila v roce 2006, v dobách tehdejšího realitního boomu. Tehdy jsem se v ČR setkával s řadou zahraničních investorů, zejména z Velké Británie a Irska. Společné měli jedno: nákup a starosti s pronájmem investiční nemovitosti byl pro ně bolestnou zkušeností. Jistě, najít nájemníka není problém, ale ty pravé starosti tímto teprve začínají.

Jazyková bariéra, nesmyslná byrokracie, zajišťování realitních, správcovských, hypotečních, právních a účetních služeb minimálně u pěti různých společností… to všechno byly vážné překážky pro jejich investice na českém realitním trhu.

ČR chyběla služba, která by tyto problémy za majitele efektivně řešila. Proto jsem se v roce 2006 rozhodl založit společnost, která by drobným i velkým investorům nabídla řešení „na klíč“ v oblasti investic a správy do rezidenčních nemovitostí.

Měl jsem to hlavní, co v takové chvíli potřebujete: jasnou, velkorysou vizi. Chtěl jsem, aby klienti Bohemian Estates našli všechny potřebné služby pod jednou střechou a doplněné profesionálním poradenstvím kvalifikovaného partnera s perfektní znalostí místního trhu.

Zkušenost se zahraničními investory, potřeba nahlížet na investice jejich vlastníma očima, nutnost chránit jejich zájmy a přebírat odpovědnost za výsledky spolupráce zásadně formovaly hodnoty i charakter služeb, které dnes naše společnost poskytuje. Dnes z nich můžete těžit i vy.

Management Bohemian Estates
Bohemian Estates zaměstnanec

Postupně jsme otevřeli pobočky v Praze, Brně a Ostravě… a ke dnešnímu dni spravujeme přes 1200 nemovitostí v ČR i v zahraničí v celkové hodnotě 7 mld. korun.

Dnes jsme jedním z největších a nejzkušenějších správců nájemního bydlení v ČR.

Naším posláním je zhodnocování a starost o majetek našich klientů, což nám umožňuje s nimi tvořit dlouhodobé vztahy založené na naprosté důvěře. Toto je jeden z hlavních důvodů, proč nás naše práce tak baví a proč ji máme rádi.

A pokud ještě nejste naším klientem a potřebujete další záruky, tady je ta nejsolidnější: Jako dvojnásobný otec nechci firmu prodat, ale předat ji svým synům, až přijde čas.

Bohemian Estates meeting

Protože za námi nestojí žádný investor, není naší nejvyšší motivací zisk, ale kvalitně odvedená práce a naše pověst. Máme 100% svobodu dělat věci tak, jak by je podle nás měl dělat na trhu s nemovitostmi každý:

  • Být nejlepší v tom, co děláme.
  • Masivně investovat do rozvoje firmy a technologií, tak aby klienti i zaměstnanci měli k dispozici ty nejlepší možné nástroje.
  • Starat se o nemovitosti našich klientů, jako o vlastní.

Pokud nás vyzkoušíte, věřím, mi dáte za pravdu.

podpis

Vedení společnosti

Některé možná brzy poznáte osobně

Recenze našich služeb

I díky našim silným partnerům jste u nás v dobrých rukou

partneří