přeskočit na hlavní obsah

Akviziční manager - onboarding specialist

Nebaví Vás práce? Chcete se věnovat něčemu, co Vás naplňuje. Chcete být pyšní na firmu, kterou zastupujete? Přidejte se k nám!

Bohemian Estates - od roku 2006 obchoduje a spravuje investiční nemovitosti pro českou a zahraniční klientelu. V současnosti tým 50 profesionálů prostřednictvím poboček v Praze, Brně a Ostravě spravuje nemovitostní portfolio více jak 1200 nemovitostí v hodnotě 7 mld.Kč.

Pomozte vlastníkům nemovitostí a investorům dozvědět se o službách, které jim ušetří spoustu času a peněz. Prezentujte unikátní služby jedničky ve svém oboru.

Místo práce
Termín nástupu
Druh pracovního poměru

Co Vás čeká?

  • Zpracování poptávek po službách společnosti, nikoliv vyhledávání zákazníků
  • Schůzky se zákazníky, uzavírání nových obchodních kontraktů a vztahů, práce se stávající databází zákazníků
  • Vyhledávání a udržování sítě spolupracujících partnerů
  • Marketingové aktivity, PR, business development

Co očekáváme od Vás?

  • Výborné prodejní / obchodní dovednosti
  • Zkušenost z obchodu na obdobné pozici nutností, zkušenosti s nemovitostmi výhodou
  • Plnění stanovených cílů, proklientský servis
  • Vysoká úroveň prezentačních dovedností
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • MS Office – zejména velmi dobrá znalost MS Excel
  • Samostatnost a ochota postavit se problémům čelem, zvládání práce pod tlakem
  • Pozitivní přístup, reprezentativní vzhled
  • Efektivita, timemanagement, aktivita, drive

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Samostatnou seniorní pozici
  • Práci v terénu i v kanceláři
  • Masivní marketingovou podporu
  • Vynikající finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky
  • Fixní mzdu + motivující provizní složku
  • Práce s efektivními nástroji - vlastní unikátní informační systém společnosti
  • Příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
  • Dynamické zaměstnání v rostoucí společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
  • Slevy až 30% na firemní luxusní ubytování po celé ČR i v zahraničí
  • Zdarma firemní služby (realitní, hypoteční, atd.)
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Super kolektiv a teambuildingové akce