Doplňkové služby

Dokonalost spočívá v detailu. K pohodlné realizaci vašich záměrů na poli realit vám nabízíme komplex užitečných doplňkových služeb. Nebudete muset hledat právníka, účetního ani architekta.

Promyšlené portfolio služeb

Soubor doplňkových služeb pokrývá celou problematiku investic do nemovitostí a jejich následné správy. Je navržen tak, aby vás zbavil většiny běžných starostí a rizik. Přidanou hodnotou práce našich specialistů je zaměření na problematiku investičních nemovitostí a hluboká zkušenost s ní.

Hledáte hypoteční služby?

interier

Kuchyně, nábytek, home staging

Naši interiéroví designéři navrhnou a vybaví vaši nemovitost tak, aby se zvýšila její estetická a tržní hodnota. Pro nájemní nemovitosti máme připraveny interiérové balíčky s ideálním poměrem ceny a účinku.

architect

Rekonstrukce a architektonické práce

Pro partnerskou kancelář bude návrh jakékoliv rekonstrukce hračkou. Rádi vám zpracujeme individuální nabídku a předvedeme referenční projekty. Dodržení rozpočtu a termínů je samozřejmostí. Zajišťujeme kompletní dodání díla, tedy i zajištění dodavatele a stavebního dozoru.

pravni-sluzby

Právní servis

Právní oddělení Bohemian Estates poskytuje servis zejména v oblasti obchodního a nemovitostního práva. Poskytuje komplexní podporu také při zakládání a likvidaci společností.

pojisteni

Pojištění

Naše pojišťovací oddělení spolupracuje se všemi pojišťovnami na trhu. Postaráme se o nejvýhodnější pojištění (nejen) nemovitostí.

ucetnictvi

Účetnictví a daňové poradenství

Naše účetní oddělení zajišťuje kompletní účetní služby. Hodně pozornosti věnujeme minimalizaci daňové zátěže z výnosů vašich investic.

Co pro vás zajistíme

  • Vedení účetnictví
  • Odborné daňové poradenství
  • Přiznání k dani z přijmu fyzických i právnických osob
  • Přiznání k DPH
  • Přiznání k dani z nemovitosti
  • Přiznání k dani z převodu nemovitosti

Nechejte si vysvětlit podrobnosti!

kopecka

Lenka Kopecká