Garantovaný nájem pro družstva

Komu je garantovaný nájem určen

Všem, kteří nechtějí řešit výpovědi, nalezení nového nájemce, řešit smlouvu o nájem a naopak chtějí svou investici co nejvíc zhodnotit.

Jak to funguje

Nemovitost si od Vás pronajmeme, vyhledáme spolehlivého nájemníka a prověříme jeho bezdlužnost. S podnájemníkem uzavřeme podnájemní smlouvu, platíme Vám sjednané nájemné, i když je nemovitost neobsazená podnájemníky, či neplatí. Řešíme za vás starost o podnájemníka i nemovitost. Po ukončení nájmu garantujeme předání nemovitosti v perfektním stavu.

Garance pravidelného příjmu i v případě neobsazenosti nemovitosti, či neplatičů

Garance vrácení nemovitosti v původním stavu

Žádné riziko neplatičů, výpadků nájemného, či zničení nemovitosti

Žádné starosti s nájemníky, nemovitostí a opravami

Časté otázky

Kolik za službu zaplatíte, jak určujeme výši nájmu?

Na základě prohlídky stanovíme tržní nájemné. Z tržního nájemného bez poplatků odečteme přibližně 15%, což se rovná nájemnému, které vám po odsouhlasení podmínek garantujeme.

Jak rychle vaši nemovitost pronajmeme?

Na rozdíl od realitních kanceláří se nespoléháme jen na realitní inzerci. Kromě všech významných realitních portálů získáváme nájemníky díky dlouhodobé spolupráci s mezinárodními společnostmi, školami a cílenému marketingu v místě nemovitosti. V průměru nájemníka zajistíme do dvou týdnů od počátku hledání.

Co když nájemník neplatí

Každého nájemníka prověřujeme v registru dlužníků, pokud má, byť jeden záznam, nájemní smlouvu s ním neuzavřeme.

Používáme lety praxe prověřené a vypilované, neprůstřelné smlouvy, které nám umožní se efektivně zbavit neplatících nájemníků. Každopádně pravidelné nájemné vám garantujeme, i když nájemník neplatí, či je nemovitost neobsazena.

Máte dotaz?

Jméno a příjmení *

Telefon *

E-mail
Zpráva