přeskočit na hlavní obsah
ID
N06488
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° video

Bytová jednotka 3+kk v projektu Rezidence Dobříč, okres Praha – západ

adresa
2, Dobříč

Parametry

Dispozice
3+kk
obyt. plocha
77 m2
patro
1.
Cena
5 990 000 Kč

Prostory

1. patro
ano
parkování
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Exklusivně Vám nabízíme unikátní developerský projekt „Rezidence Dobříč“ nacházející se v centru klidné obce Dobříč, okres Praha – západ. Jedná se o uzavřený projekt s vlastním parkem o rozloze 650m² sestávající se ze dvou bytových domů (5 a 6 bytových jednotek), 8 řadových rodinných domů a dvě nádherné vily. V přední části projektu, po pravé straně, bude dětský klub a dva byty, na který navazují skladovací prostory, které budou k dispozici i pro rezidenty projektu. Před areálem vznikne stylové náměstí s obratištěm.

Jedná se o projekt, jež vzniká v bývalé zemědělské usedlosti, která byla šetrně rozebrána a materiál, včetně kamene, cihel, dřeva a kovů, byl pečlivě roztříděn, aby neskončil jako odpad, ale nalezl další využití jak v původním místě, tak na jiných stavbách.

V tomto konkrétním případě se jedná o bytovou jednotku č.3 a 4 situované ve druhém podlaží domu, obě s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 77m², ke které je možno dokoupit sklep (velikosti 9-15m²) a 1-3 parkovací stání.

Objekt je právě zkolaudován, je možné stěhování s tím, že jednotka je připravena včetně sanity, nášlapných ploch, dveří, vyjma kuchyňské linky (rádi vám její dodání zajistíme). Celý projekt bude dokončen s důrazem na kvalitu použitých materiálů, efektivních dispozicích, zároveň na zachování soukromí uživatelů projektu. Internet bude řešen prostřednictvím optického vlákna od společnosti ELDATA. Standardy a další informace vám rádi zašleme.

Dobříč představuje velmi klidnou obec s perfektní dostupností do Prahy a okolí prostřednictvím dálnice D5 či Pražského okruhu, který je vzdálen pouhé 4 minuty. Veškerá občanská vybavenost se nachází v okolních obcích a v Praze, která je vzdálena jen několik minut autem či prostřednictvím místního autobusu č.309/310, který vás během cca 10min doveze např. na B Zličín. Letiště Václava Havla je vzdáleno jen 18 minut.

Stavbu zajišťuje velmi zkušený a precizní developer prostřednictvím stavební společnosti, jenž zrealizovala přes 100 podobných realizací.

Jedná se zároveň o zajímavou investicí za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 3% ročně.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

2, Dobříč

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail