přeskočit na hlavní obsah
ID
N07047
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Krásný byt 3+1 v lukrativním místě s výhledem na Vltavu v Praze 5 – Smíchově, ul. Jindřicha Plachty

adresa
ul. Jindřicha Plachty, Praha

Parametry

Dispozice
3+1
obyt. plocha
100 m2
patro
2.
Cena
14 950 000 Kč

Prostory

2. patro
ano
parkování
ano
balkon
ano
lodžie
ano
sklep
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme unikátní byt 3+1 v lukrativním místě s výhledem na Vltavu v Praze 5 – Smíchově, ul. Jindřicha Plachty.

Byt je situovaný v 3.nadzemním podlaží s celkovou plochou 100m² a skládá se z předsíně, samostatného wc, kuchyně s jídelnou, koupelny s vanou a ze 3 ložnic, přístupných z druhé chodby. Ve dvou místnostech jsou dochovaná původní kamna, v chodbě u ložnic je pak krb. Z bytu je nádherný výhled na Vyšehrad a náplavku, vysoké stropy (3m) podtrhují velkorysý prostor, který z bytu cítíte během každého kroku.

Obrovskou výhodou je též perfektní stav a finanční kondice SVJ – dům prošel v posledních letech významnou a velmi kvalitní rekonstrukcí (výtah, fasáda, interiér, sklepní prostory, atd.), ve společném vlastnictví jsou dva komerční prostory (příjem je rozdělován mezi vlastníky) a půda (při jejím prodeji by na daný byt připadal podíl cca 1mil.Kč). Aktuálně se intenzivně řeší instalace balkonů orientovaných do vnitrobloku, jejíž instalace významně zvýší hodnotu nemovitosti.

Jednotka byla užívaná pouze rodinou prodávajícího, a to od roku 1940. Majitel rád přenechá dlouhodobý pronájem garáže v ul. Vltavská.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Jindřicha Plachty, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail