přeskočit na hlavní obsah
ID
N06463
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Pronájem manažerského kompletně zařízeného bytu 2+1

adresa
ul. Úvoz 439, Brno

Parametry

Dispozice
2+1
obyt. plocha
53 m2
patro
4.
Cena
25 000 Kč

Prostory

4. patro
ano
parkování
ano
balkon
ano
sklep
ano
výtah
ano
cizinci
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
lodžie
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Ve výhradním zastoupení nabízíme byt 2+1 po kompletní a citlivé rekonstrukci z tohoto roku. Tento designový byt se nachází v oblíbené lokalitě VEVEŘÍ, ulice Úvoz. Byt se nachází v klidném vnitrobloku domů, kde je možné zde i zaparkovat. Dům prošel také revitalizací. Novým výtahem vyjedete do 4.patra cihlového domu.

Dispozice: Vstupní chodba nabízí praktické úložné prostory, příjemné osvětlení. Nádherná kombinace dlažby se dřevem a přírodními barvami, které jsou v určitých prvcích součástí celého bytu. Toaleta samostatně. Koupelna s vanou, umyvadlem a prostory k uložení jsou důmyslně navržené. Kuchyně je orientovaná do vnitrobloku, má velké okno, které zajištuje krásné světlo. Kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiče nejvyšší kvality. Velká pracovní deska a mnoho skříněk. Ložnice s renomovanými parketami, prostornou manželkou posteli a nočními stolky. Orientace také do vnitrobloku, okna zajištěna blacklist závěsy. Velmi pěkný pokoj bez skříni. Takto má vypadat Ložnice. Obývací pokoj je jako jediný pokoj orientovaný do ulice Úvoz a má vstup na balkon. Z balkonu lze sledovat protější Kraví horu i příjemné uličky v okolí. Venkovní žaluzie jsou součástí tohoto pokoje. V obývacím pokoji se nachází luxusně zatížené klidové místo, posezení určené třeba i k party a nebo sledování televize. Zbývající část tohoto pokoje je vybaven velmi luxusně navrženým šatníkem.

Jeden z nejhezčích bytů aktuálního realitního trhu je ihned k nastěhování. Nepropásněte příležitost a domluvte si prohlídku než Vás někdo předběhne!

Nájemné +zálohy 3.500 Kč +elektřina. Vratná kauce 60.000 Kč + provize.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Poznámka k ceně: + zálohy 3.500 Kč + elektřina

Kde je nemovitost?

ul. Úvoz 439, Brno

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Gabriela Mazánková

Gabriela Mazánková

telefonní číslo
+420 774 007 899
e-mail
Napsat e-mail