přeskočit na hlavní obsah
ID
N06497
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° video

Byt 3+1/B v Mladé Boleslavi, ul.Jičínská

adresa
ul. Jičínská 1137, Mladá Boleslav

Parametry

Dispozice
3+1
obyt. plocha
74 m2
patro
7.
Cena
3 750 000 Kč

Prostory

7. patro
ano
parkování
ano
balkon
ano
lodžie
ano
sklep
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Exklusivně vám nabízíme bytovou jednotku 3+1 situovanou v posledním 7. podlaží panelového domu v Mladé Boleslavi, ul.Jičínská.

Byt se západní orientací je v původním stavu a má celkovou plochu 72m2 se dvěma balkony o celkové ploše cca 2m2 a sestává se z předsíně, samostatného wc, koupelny, kuchyně a ze 3 pokojů.

Dům je v perfektním stavu, v poslední době došlo k zateplení fasády, rekonstrukce společných prostor, střechy a stoupacích svodů, instalován nový výtah, vyměněny okna za plastová.

K bytu náleží sklepní kóje (cca 2m2), k dispozici je též společná kočárkárna/kolárna.

Velkou výhodou je též perfektně fungující SVJ s velkým zůstatkem na fondu oprav (i díky příjmu z pronájmu nebytových prostor/ordinací) nabízející mimořádné výplaty každý rok. Měsíční poplatky činí pouze 3.384,- Kč + el.energie.

Jedná se o velmi dobrou a klidnou lokalitu nabízející veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti, hned vedle autobusové zastávky.

Jedná se zároveň o zajímavou investicí za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 3,5% ročně.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Jičínská 1137, Mladá Boleslav

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail