přeskočit na hlavní obsah
ID
N06987
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Řadový dům
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Řadový rodinný dům v obci Satalice

adresa
ul. Hálova 49, Praha

Parametry

Dispozice
4+2
obyt. plocha
180 m2
plocha parcely
509 m2
Cena
29 900 Kč

Prostory

parkování
ano
balkon
ano
zahrada
ano
sklep
ano
terasa
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování od 1.1.2024. Po dohodě možné dříve. Exkluzivně Vám nabízíme řadový rodinný dům v obci Satalice, ul.Hálova (pozemek je přístupný i z ulice Před Tratí). Dům je po částečných úpravách (výměna vstupních dveří, část oken vyměněno za plastová, rekonstrukce sociálního zázemí) a sestává se ze dvou jednotek 1+1 a dalších dvou pokojů, ze vstupní chodby jsou pak přístupné dva sklepy. Celková podlahová plocha činí cca 180m², plocha pozemku činí 509m². Vytápění zajišťuje plynový kotel. Na pozemku se rovněž nachází sklad a garáž. Dům je zatím prázdný, možno částečně dovybavit. Vhodné i pro společnost, jež by dům podnajímala svým zaměstnancům. Jedná se o velmi dobře dostupnou lokalitu do Prahy, i díky vlakovému nádraží u domu. Měsíční nájem činí 29 900 Kč + záloha na vodu 4 000 Kč pro 4 osoby. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Kauce ve výši 33 900 Kč. Provize RK 33 900 Kč + DPH.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Hálova 49, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail