přeskočit na hlavní obsah
ID
N06293
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Řadový dům
Virtuální prohlídka
360° video

Bytové jednotky ve dvou rodinných domech v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha - východ

adresa
ul. Letohradská 178, Kamenice

Parametry

Dispozice
4+kk
plocha parcely
252 m2
Cena
9 950 000 Kč

Prostory

parkování
ano
zahrada
ano
terasa
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Hledáte úsporné bydlení v klidné lokalitě, přitom kousek od Prahy? Pak Vám exklusivně nabízíme šest bytových jednotek o velikosti 109m² ve dvou rodinných domech v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha – východ, které jsou právě ve výstavbě s kolaudací plánovanou na 2Q/2023. V tuto chvíli jsou volné dvě jednotky – č.3 (krajní – předzahrádka o velikosti 113m²) a č.5 (prostřední - předzahrádka o velikosti 48m²).

Obrovskou devízou tohoto projektu je jeho umístění – v klidné části obce s nádhernými výhledy na okolí a velká poptávka po pronájmech v této lokalitě, která je ještě více umocněna současnou situací, kdy stoupá poptávka po pronájmech. Jedná se tak zároveň i o zajímavou investici za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 3,5% ročně.

Vytápění (i chlazení) zajišťuje tepelné čerpadlo (země/voda) prostřednictvím podlahového vytápění, o perfektní klima se postará rekuperace. Díky nadčasovým technologiím a kvalitní konstrukci se bude jednat o energeticky velmi úsporné byty (energetická třída A!). Jednotky budou dodány včetně sanity, nášlapných ploch, dveří, atp., pouze bez kuchyně, jejíž dodávku rádi zajistíme. Na vyžádání zašleme detailní standardy.

Každý byt má vlastní předzahrádku o velikostech od 48m² do 188m², z kterých je krásný výhled na okolní přírodu. Ke každé jednotce přísluší dvě parkovací stání v zadní části domu (krajní mají stání pod přístřeškem).

Klidné obec s velmi dobrou dostupností do Prahy a okolí, i díky nové dálnici D0, jež je vzdálená pouhých 10min. Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci – MŠ/ZŠ, zdravotní středisko, obchody, apod. Jedná se o krásné místo ideální pro osobu, jenž hledá dobrou dostupnost do Prahy, přitom bydlení v úplném klidu s krásnou okolní přírodou.

Stavbu zajišťuje velmi zkušený a precizní developer, jenž zrealizoval několik staveb v místě i v okolí (rádi představíme osobně), kde zároveň i žije.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Volejte kdykoliv na níže uvedené číslo.

Kde je nemovitost?

ul. Letohradská 178, Kamenice

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail