přeskočit na hlavní obsah
ID
N07166
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Krásný byt 1+kk s předzahrádkou v novostavbě

adresa
ul. Počernická 3479, Praha

Parametry

Dispozice
1+kk
obyt. plocha
27 m2
Dispozice
přízemí.
Cena
17 500 Kč

Prostory

parkování
ano
terasa
ano
zahrada
ano
výtah
ano
balkon
ne
lodžie
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

K dispozici od 1.6.2024 Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému podnájmu krásný nový byt 1+KK plochou 27 m² s předzahrádkou, umístěný v rezidenčním projektu Green Port Strašnice od významného developera JRD. Byt je zcela nový a ještě nebyl obydlen. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje se vstupem na předzahrádku, koupelny se sprchovým koutem a WC. Moderní kuchyňská linka je vybavena vestavnou lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, sklokeramickou varnou deskou. V obývacím pokoji je umístěna šatní skříň. Byt je vybaven kombi pračkou se sušičkou. Okno ma venkovní žaluzie s dálkovým ovládáním. Najdete tu veškerý komfort moderního zdravého bydlení – ať už jde o použité ekologické materiály, systém řízeného větrání s rekuperací, obchody nebo využití venkovních společných prostor. Z vašeho domova to budete mít blízko k městské dopravě a veškeré občanské vybavenosti. V přímém sousedství objektu totiž vznikne 1270 m² nových obchodních ploch, jejichž charakter bude zvolen co nejpraktičtěji vzhledem ke každodenním potřebám místních obyvatel. Součástí areálu je bikepoint s pumpou a nářadím.

Nájem činí 17500 Kč, záloha na služby, spojené s užíváním bytu 1500 Kč, elektřina se převádí na nájemce. Vratná kauce 25000 Kč. Provize realitní kanceláře - jeden nájem vč. poplatků + DPH 21%.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Počernická 3479, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail