přeskočit na hlavní obsah
ID
N07095
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům

Luxusní rodinný dům v obci Řitka, okres Praha - východ

adresa
ul. Příčná 203, Řitka

Parametry

Dispozice
5+1
plocha parcely
2014 m2
Cena
0,00 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Nabízíme Vám naprosto luxusní a jedinečný dům situovaný na kraji obce Řitka s hezkým výhledem na okolí a na místní les.

Rodinný dům se zastavěnou plochou 317m² se nachází na obdélníkové parcele o celkové ploše 2014m², která je obklopena okrasnými stromy (magnolie, katalpy, javory, jabloně, třešně, vinná réva, atd.) a lemována opravdu nadstandardním plotem, díky kterému máte pocit soukromí. Celé parcele dominuje vytápěný bazén s protiproudem.

Dům prošel kompletní, rozsáhlou a velmi kvalitní rekonstrukcí v roce 2010 spočívající ve změně dispozice (současná dispozice 5+1 lze i tak modifikovat a získat tak další prostory), výměně rozvodů, instalace podlahového vytápění, kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči zn.Miele, koupelen, instalace audio systému Bosse, jež je po celém domě i na zahradě, instalován alarm s kamerami, klimatizace ve 3 pokojích, nový žulový plot, apod. Mezi roky 2019-2020 se pak instalovalo tepelné čerpadlo Viessmann (k dispozici záložní plynový kotel stejné značky), přístřešek pro 2 automobily, pergola na terase s markýzou, nová automatická závlaha/sekačka, nadčasová filtrace do bazénu (vhodná pro kojence, alergiky), zahradní domek/dílna s 220/380V, nová fasáda, vyčištění/namalování střešní krytiny, dlažba okolo bazénu, tepelná fólie na oknech. Dům je velmi energeticky nenáročný, i díky velmi kvalitní konstrukci a zateplení.

Je možný zanechat kompletně vybavený a zařízený – viz.foto. Další foto na vyžádání. Zároveň je možné si dům pronajmout či koupit na splátky – vše je předmětem dohody.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Příčná 203, Řitka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail