přeskočit na hlavní obsah
ID
N06636
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Řadový dům

Luxusní rodinná vila v projektu Citadela 16

adresa
ul. V Hrobech 1110, Praha

Parametry

Dispozice
6+kk
plocha parcely
619 m2
Cena
0,00 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

ZKOLAUDOVÁNO / K NASTĚHOVÁNÍ! Představujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality Prahy 4 – Libuš plné zeleně.

Luxusní rodinné vily jsou navrženy ve dvou základních typech s třemi podlažími a podobným dispozičním řešením. Tato konkrétní vila s označením B8 má 405m² s terasami o celkové ploše 117m² a má k dispozici tři garážová stání, která mohou být uzavřena rolovací mříží.

Projekt Citadela 16 je situovaný v klidné části Libuše. Obrovskou výhodou je jeho poloha u budoucí stanice metra D Libuš, kam pohodlně dojdete ze svého domova za pár minut. V blízkosti se také už v roce 2022 bude nacházet tramvajová stanice. Cestu na zastávku hromadné dopravy si můžete zpříjemnit procházkou přes krásný městský park, který vznikne přímo vedle projektu. Dopravní dostupnost lokality je výborná už nyní. V blízkosti se nacházejí zastávky několika autobusových linek, které vás dovezou na stanici metra C Kačerov.

Výstavba nového městského centra a parku v těsném sousedství plánované stanice metra Libuš bude impulsem pro zahájení rozsáhlejší revitalizace pozemků i nemovitostí v celém okolí. Dá se očekávat, že se tím kvalita života v tomto městském prostředí dostane na ještě vyšší úroveň.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. V Hrobech 1110, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail