přeskočit na hlavní obsah
ID
N07100
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Moderní, zařízený byt 2+kk na Hradčanech

adresa
ul. Keplerova 216, Praha

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
53 m2
patro
2.
Cena
23 900 Kč

Prostory

2. patro
ano
parkování
ano
sklep
ano
výtah
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

K dispozici od 1. března 2024!

Nabízíme k pronájmu krásný, moderně vybavený byt 2+kk, 53 m² na Hradčanech. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v ulici Keplerova. Okna jsou orientovaná na západ směrem do ulice. Byt se nabízí plně zařízený nábytkem viz foto. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. K dispozici sklepní kóje. Byt je velmi teplý, obklopen sousedy a je zde značná úspora za energie na topení. Nádherná lokalita v blízkosti pražského hradu a Petřína. Tram zastávka 1 min. od domu. Veškerá občanská vybavenost. Vřele doporučuji prohlídku!

Měsíční nájem: 23.900 Kč Zúčtovatelné zálohy na služby: 1.500 Kč pro 1 osobu / pro 2 osoby = 2.000 Kč (voda, odpad, společné prostory) Elektřina a plyn převodem na nájemníka. Vratná kauce ve výši 50.800 Kč (1. deposit splatný při podpisu smlouvy, 2. deposit možno rozložit až do 3 splátek), provize RK.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Poznámka k ceně: + zúčtovatelné poplatky 1500 Kč + elektřina, plyn, provize RK

Kde je nemovitost?

ul. Keplerova 216, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail