přeskočit na hlavní obsah
ID
N06590
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům
Virtuální prohlídka
360° video

Nadstandardní rodinný dům v Dolích Jirčanech, ul. V Domkách

adresa
ul. V Domkách 866, Psáry

Parametry

Dispozice
7+2
obyt. plocha
147 m2
plocha parcely
1521 m2
Cena
0,00 Kč

Prostory

parkování
ano
terasa
ano
zahrada
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout nadstandardní rodinný dům v Dolních Jirčanech, ul. V Domkách.

Jedná se o velmi kvalitně postavenou nemovitost z roku 2012 s důrazem na kvalitu použitých materiálů a na efektivní využití užitné plochy. Momentální dispozice je 5+kk s užitnou plochou 118m² s tím, že lze využít pochozí půdní prostor (zateplený), který se momentálně využívá na skladování (je zpracovaná studie na vestavbu dalších minimálně dvou pokojů). Půdorys domu je do tvaru písmena „L“ a sestává se z předsíně/vstupní haly, 4 pokojů (každý má dostatek úložných prostor díky vestavěným skříním), koupelny s rohovou vanou, wc a s prostorným sprchovým koutem (dvě sprchy), samostatného wc a z obývacího pokoje, jehož dominantou je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (instalovaná v roce 2021 – zn.Sýkora), vedle které je spíž/technická místnost/prádelna. Z obývacího pokoje a z ložnice je pak přístupná terasa krytá markýzou, ze které je krásný výhled na celý pozemek. Před okny (izolační trojskla) jsou instalovány naklápěcí žaluzie se sítěmi proti hmyzu.

Vytápění zajišťuje elektrokotel prostřednictvím podlahového vytápění, bezpečnost zajišťuje kamerový systém a alarm připojený na PCO. Další obytnou plochu představuje mobilní dům (postaven ve 12/22) s dispozicí 2+kk o ploše 29 m², ideální jako pracovna/místo pro hosty apod. (současný majitel tuto část pronajímá prostřednictvím platformy AirBnb s velmi zajímavými příjmy).

Obrovskou přidanou hodnotou této nemovitosti je pak osvětlená zahrada se závlahou navržená renomovaným zahradním architektem, v jejíž středu je krytý, vyhřívaný a plně osvětlený bazén o rozměrech 3x7m (se slanou vodou a protiproudem), vedle kterého je kvalitní pergola postavená v roce 2021.

Jedná se o vynikající lokalitu, ideální pro rodiny s dětmi - Montessori školky a ZŠ AMOS v docházkové vzdálenosti (7min). V nedaleké Jesenici se nachází nákupní centrum, restaurace, objekty pro sportovní vyžití a zdravotnické zařízení.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ). Více fotografií rád pošlu na vyžádání.

Kde je nemovitost?

ul. V Domkách 866, Psáry

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail