přeskočit na hlavní obsah
ID
N07073
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Obchodní prostory
Virtuální prohlídka
360° video

Obchodní prostor v Praze 8 – Karlín, ul. Za Karlínským přístavem

adresa
ul. Za Karlínským přístavem 699, Praha

Parametry

nebyt. plocha
83 m2
k nastěhování
IHNED
Cena
65 000 Kč

Prostory

parkování
ano
výtah
ano
volný ihned
ano

Popis projektu

Exklusivně Vám nabízíme pronájem reprezentativních obchodních prostor situovaných na lukrativním místě v Praze 8 – Karlín, přímo na nábřeží a u místní cyklostezky – ul. Za Karlínským přístavem, projekt Rivergardens.

Prostory mají celkovou plochu 83m² a mají dva vchody – možno používat jako dva oddělené provozy (lze oddělit příčkou). Obchodní plocha činí 63m², další část prostor je suchý sklad, šatna s umyvadlem a dále část, kde je wc, místnost s výlevkou a technická místnost. Obrovskou výhodou je kolaudace jako prodejna smíšeného zboží, což je v místě je poměrně neobvyklé či velmi složité získat. Před okny jsou instalovány předokenní žaluzie, v prostorách je pak vzduchotechnika/řízené větrání.

Priorita je dlouhodobý pronájem s bonitním a zkušeným nájemcem. Zálohy na služby jsou cca 3.000,- Kč + spotřeba el.energie (bude převedena na nájemce).

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Za Karlínským přístavem 699, Praha

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail