přeskočit na hlavní obsah
ID
N06766
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Obchodní prostory

Obchodní prostor s výlohou naproti VŠE, 148 m²

adresa
ul. Seifertova 455, Praha

Parametry

nebyt. plocha
148 m2
k nastěhování
IHNED
Cena
59 900 Kč

Prostory

parkování
ano
výtah
ano
volný ihned
ano

Popis projektu

Ihned k dispozici Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor s výlohou v přízemí domu na adrese Seifertova 455/17, Praha 3. Prostor tvoří celkem 3 místnosti - prodejní hala, zázemí se šatnou a WC, menší místnost s přívodem vody (úklid, zpracování potravin) plus venkovní zastřešený sklad přístupný ze vnitrobloku. Možnost pronájmu jednoho parkovacího stání ve dvoře budovy. V prostoru se nacházela prodejna Žabka. Nájemné 59900 Kč měsíčně. Zálohy na vodu budou stanoveny v závislosti na typu provozu a počtu zaměstnanců. Elektřina se převádí na nájemce. Vratná kauce - jeden nájem včetně poplatků. Provize RK - jeden nájem + DPH 21%.

Pozor - v roce 2024 naplánovaná rekonstrukce ulice Seifertova v rámci které dojde k posunutí tramvajové zastávky blíž k této prodejně, čímž se rozhodně zvýší její atraktivita a návštěvnost, využijte tuto příležitost již teď.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že nemovitost je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto objektu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání nemovitosti s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Seifertova 455, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail