přeskočit na hlavní obsah
ID
N06561
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Pěkný slunný byt 3+1 - Severní terasa

adresa
ul. Burianova 2764, Ústí nad Labem

Parametry

Dispozice
3+1
obyt. plocha
65 m2
patro
2.
Cena
9 600 Kč

Prostory

2. patro
ano
parkování
ano
sklep
ano
výtah
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování ihned. Exkluzivně vám nabízíme pěkný slunný byt 3+1 v klidné lokalitě v Burianově ulici. Byt se nachází v 2NP s výtahem. Byt sestává z jednoho neprůchozího a dvou průchozích pokojů. Zrenovovaná koupelna ze sprchovým koutem, nová toaleta zvlášť. Kuchyň původní(po dohodě lze vyměnit na své náklady s úlevou na nájmu). Na podlahách v pokojích nové lino, v okolí veškerá občanská vybavenost. K bytu náleží komora i sklep.

Měsíční nájem činí 9 600 Kč. Poplatky za služby ve výši 4 600 Kč - energie převodem na nájemníky. Vratná kauce 15 200 Kč. Provize RK 15 200 Kč + DPH.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Burianova 2764, Ústí nad Labem

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail