přeskočit na hlavní obsah
ID
N06589
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° foto

Plně vybavený 2+1 s garáží na Žižkově

adresa
ul. Štítného 202, Praha

Parametry

Dispozice
2+1
obyt. plocha
55 m2
přízemí
zvýšené.
Cena
20 000 Kč

Prostory

zvýšené. přízemí
ano
garáž
ano
výtah
ano
terasa
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

K dispozici od 1.6.2023. Exkluzivně Vám nabízíme plně vybavený byt 2+1 (55m²) situovaný ve zvýšeném přízemí domu z roku 2005 s výtahem na Praze 3, ul. Štítného. Byt sestává z prostorné předsíně se skříněmi, která je spojena (oddělena skleněnými posuvnými panely) s kuchyní (se spotřebiči a pračkou), dále s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, menší ložnicí (postel, komoda, skříň) a obývacím pokojem (pohovka, komody, stolek). Další vybavení dle fotografií. K dispozici také parkovací stání v garážích (v ceně, pokud nemáte zájem, je možné sehnat podnájemce). Taktéž lze využívat prostor před bytem, který může sloužit jako "terasa"/posezení či jako místo na sušení prádla. Jedná se o skvěle dostupnou lokalitu – nedaleko zastávky tram Lipanská, odkud je to pár minut do centra města.

Nájemné činí 20.000 Kč + 5.000 Kč měsíční poplatky na energie (mimo elektřinu a internet) a kauce ve výši 25.000 Kč. Provize RK 24.200 Kč. Dlouhodobý pronájem vítán

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Štítného 202, Praha

360° Foto

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail