přeskočit na hlavní obsah
ID
N07096
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Obchodní prostory

Prodejna s výlohou a zázemím 92 m² v Praze 7

adresa
ul. Veletržní 841, Praha

Parametry

nebyt. plocha
92 m2
k nastěhování
IHNED
Cena
32 200 Kč

Prostory

parkování
ano
výtah
ano
volný ihned
ano

Popis projektu

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor s výlohou v přízemí domu na adrese Veletržní 84¼5, Praha 7. Prostor tvoří celkem 5 místností - prodejní hala ze dvou propojených místností, zázemí s kuchyní, šatnou a WC, prostor s rampou a kancelář. Současně v prostorech je umístěna prodejna skate shop. Dle dohody s nájemcem lze vybavení odkoupit. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Prodejna se nachází v lukrativní lokalitě vedle OC Stromovka, je dobře viditelná.

Nájemné 32200 Kč + DPH měsíčně. Zálohy na vodu budou stanoveny v závislosti na typu provozu a počtu zaměstnanců. Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Vratná kauce - jeden nájem včetně poplatků. Provize RK - jeden nájem + DPH 21%.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že nemovitost je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto objektu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání nemovitosti s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Veletržní 841, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail