přeskočit na hlavní obsah
ID
N06172
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Pronájem bytu 2+kk v Černých Polích, ul. Jugoslávská

adresa
ul. Jugoslávská 598, Brno

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
43 m2
patro
1.
Cena
16 800 Kč

Prostory

1. patro
ano
parkování
ano
sklep
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme podnájem pěkného bytu 2+kk na ulici Jugoslávské v jedné z nejlepších lokalit Brna. Byt se nachází v 1. patře domu a je orientovaný do klidného vnitrobloku.

V pokoji s kuchyňským koutem je velká, kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl a židle. Kuchyně disponuje velkou pracovní plochou a spoustou úložného místa. Obývací část je menší ale útulná. Ložnice je vybavena vestavěnou skříni a venkovními žaluziemi na oknech. V koupelně je sprchový kout, WC, úmyslu, skříňka a bojler na ohřev vody. Prohlídka bytu možná po domluvě. Majitel si vyhrazuje právo na výběr podnájemce. Volný od července.

Nájemné 16.800 Kč + zálohy na služby 2. 500 Kč ( + elektřina a plyn).

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Jugoslávská 598, Brno

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Vojtěch Zigo

Vojtěch Zigo

telefonní číslo
‭+420 774 007 899‬
e-mail
Napsat e-mail