přeskočit na hlavní obsah
ID
N06971
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Pronájem jedinečného bytu 2+1v ulici Lužická

adresa
ul. Lužická 1792, Praha

Parametry

Dispozice
2+1
obyt. plocha
58 m2
patro
4.
Cena
24 900 Kč

Prostory

4. patro
ano
parkování
ano
sklep
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování ihned. Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu byt 2+1 58 m² v ulici Lužická - Vinohrady. Byt je situovaný ve 4. patře domu s výtahem a sestává se chodby, obývacího pokoje, kuchyně vybavené spotřebiči včetně myčky nádobí, ložnice, komory, samostatné toalety a koupelny s vanou. Okna jsou orientována do klidného vnitrobloku. Byt prošel citlivou rekonstrukcí s ohledem na zachování prvorepublikového bydlení. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Obyvatelé domu mají možnost využívat zahradu ve vnitrobloku. Měsíční nájem činí 24 900 Kč. Zálohy za služby ve výši 1 500 Kč - energie převodem na nájemníky. Vratná kauce 26 400 Kč. Provize RK 24 900 Kč + DPH.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Lužická 1792, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail