přeskočit na hlavní obsah
ID
N07217
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Kancelářské prostory

Pronájem kancelářských prostor 211 m² na Praze 4, nedaleko stanici metra Vyšehrad

adresa
ul. Marie Cibulkové, Praha

Parametry

nebyt. plocha
211 m2
k nastěhování
IHNED
Cena
61 190 Kč

Prostory

parkování
ano
volný ihned
ano
výtah
ne

Popis projektu

Exkluzívně nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o velikosti 211 m², který se nachází ve vnitrobloku bytového domu v ulici Marie Cibulkové, Praha 4- Nusle. V předchozích letech v prostoru sídlila neurorehabilitační klinika. Prostor se sestává z předsíni, vstupní chodby kde se dá vybudovat recepci, kuchyňky, 3 místností vybavených umyvadlem, 3x toalet včetně jedné pro invalidy, 2x koupelen se sprchovými kouty, šatny, skladovací místnosti a kotelny s plynovým kotlem, který zajišťuje vytápění objektu a ohřev teplé vody. K dispozici je též soukromý vnitřní dvorek. Prostor je částečně podsklepen. Možnost parkování ve vnitrobloku dle dohody.

Budova se nachází cca 10 minut pěšky od stanice metra C Vyšehrad, v bezprostřední blízkosti je zastávka autobusu "Jedličkův ústav".

Nájemné 61190,- Kč + DPH v příslušné výši + poplatky (v závislosti na počtu zaměstnanců a typu provozu). Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Vratná kauce ve vyši jednoho nájmu + poplatky. Provize RK - jeden nájem + DPH.

Kde je nemovitost?

ul. Marie Cibulkové, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail