přeskočit na hlavní obsah
ID
N07008
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Prostorný byt 2+1 (50 m²), nedaleko metra Vyšehrad, ulice Marie Cibulkové, Praha 4

adresa
ul. Marie Cibulkové 879, Praha

Parametry

Dispozice
2+1
obyt. plocha
50 m2
přízemí
zvýšené.
Cena
17 000 Kč

Prostory

zvýšené. přízemí
ano
parkování
ano
terasa
ne
zahrada
ne
sklep
ne
výtah
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování od 01.02.2024!

Exkluzivně Vám nabízíme k byt 2+1 (50 m²) k dlouhodobému pronájmu. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu v klidné ulici Marie Cibulkové, Praha 4 - Nusle. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnou ledničkou, sklokeramickou varnou deskou, pečicí troubou. Koupelna s vanou a oddělená toaleta. Byt prošel nedávnou rekonstrukcí (nová kuchyň, koupena a WC), před nastěhováním budou nově vybroušeny parkety. Ohřev vody a vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. Byt se nachází v atraktivní lokalitě s veškerou občanskou vybavenosti. Výborná dopravní dostupnost - metro C Vyšehrad cca 8 min. pešky, zastávka autobusu Jedličkův ústav je hned za rohem.

Nájemné: 17.000 Kč Zúčtovatelné zálohy na služby: 1.300 Kč za 2 osoby Vratná kauce: 18.300 Kč Plyn a elektřina se převádí na nájemníka + provize RK 18.300 + DPH 21%

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Poznámka k ceně: elektřina a plyn bude převedena na nájemníka + provize RK

Kde je nemovitost?

ul. Marie Cibulkové 879, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Kateřina Hanzlík

Kateřina Hanzlík

telefonní číslo
+420 778 704 852
e-mail
Napsat e-mail