přeskočit na hlavní obsah
ID
N06556
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Prostorný byt 3+1 75 m² v Holešovicích

adresa
ul. Jankovcova 1191, Praha

Parametry

Dispozice
3+1
obyt. plocha
75 m2
patro
2.
Cena
20 000 Kč

Prostory

2. patro
ano
parkování
ano
balkon
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
lodžie
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 3+1 75 m² v atraktivní lokalitě pražských Manin. Byt se nachází v 2. nadzemním patře domu s výtahem v ulici Jankovcova v Holešovicích. Byt se pronajímá nezařízený a tvoří jej předsíň, tři neprůchozí pokoje (jeden s balkonem), koupelna s vanou, oddělená toaleta a komora. Okna dvou pokojů jsou orientovány na východ do ulici a na západ do vnitrobloku. Byt je velmi světlý a prostorný. Vytápění a ohřev vody - ústřední. Do kuchyně bude dodán plynový sporák (není na foto). Obyvatelům domu je dostupný klidný vnitřní dvůr. Dům se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností - blízko domu je zastávka Maniny. V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Byt poskytuje tiché a příjemné bydlení. Park Stromovka se nachází nedaleko a vybízí k procházkám a různým sportovním a volnočasovým aktivitám.

Nájemné 20000,- Kč měsíčně, zálohy za služby spojené s užíváním bytu 6000,- Kč (na 3 osoby), plyn a elektřina se převádí na nájemce. Vratná kauce 26000,- Kč. Provize RK ve výši jednoho nájmu + DPH 21%.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Jankovcova 1191, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail