přeskočit na hlavní obsah
ID
N06977
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Kancelářské prostory
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Prostory v Praze 5 – Smíchov, ul. U Nikolajky

adresa
ul. U Nikolajky 1133, Praha

Parametry

nebyt. plocha
129 m2
k nastěhování
IHNED
Cena
14 990 000 Kč

Prostory

parkování
ano
volný ihned
ano
výtah
ne

Popis projektu

Nabízíme Vám prostory o celkové ploše 129m² situované v Praze 5 – Smíchov, ul. U Nikolajky. Tvoří je dvě části – první, která je přístupná z ulice a skládá se z předsíně, pokoje s kuchyní, koupelny se sprchovým koutem a z dalšího pokoje. Druhá část je přístupná z 1.PP ze společných částí domu – po příchodu do této části přijdete do společné chodby, kde jsou 3 vstupy do dalších 3 jednotek, každá s koupelnou, kuchyní a pokojem. Dvě jednotky jsou orientovány do klidného vnitrobloku, jedna do ulice.

Ideální za účelem bydlení/ubytování, komerce či kombinace - jedná se zároveň o zajímavou investici za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 5% ročně.

Objekt byl v celé délce uliční strany odkopán na základovou spáru a provedena svislá hydroizolace systémem Hahne, z vnitřní strany byla provedena zcela nová skladba izolovaných podlah propojených s dodatečnou vodorovnou hydroizolací zdiva. Zdivo zasažené vlhkostí je opatřeno sanačním omítkovým systémem Hahne Intrasit. Ležatý rozvod kanalizace je v celém prostoru v KG systému, stoupací vedení kanalizace je v HT systému. Rozvody vody jsou nové. Elektroinstalace je nová. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Ohřev vody bojlerem v každé jednotce. Práce prováděla renomovaná sanační firma. Na dílo je pětiletá záruka.

Jedná se o klidnou, přitom velmi dobře dostupnou lokalitu – jen pár minut od tramvaje/autobusu či metra A Anděl.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. U Nikolajky 1133, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail