přeskočit na hlavní obsah
ID
N06979
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt

Prostory v Praze 5 – Smíchov, ul. U Nikolajky

adresa
ul. U Nikolajky 1133, Praha

Parametry

Dispozice
Větší než 9+2
obyt. plocha
129 m2
Dispozice
přízemí.
Cena
14 990 000 Kč

Prostory

parkování
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
sklep
ne
výtah
ne
atypický
ne

Popis projektu

Nabízíme Vám prostory o celkové ploše 129m² situované v Praze 5 – Smíchov, ul. U Nikolajky. Tvoří je dvě části – první, která je přístupná z ulice a skládá se z předsíně, pokoje s kuchyní, koupelny se sprchovým koutem a z dalšího pokoje. Druhá část je přístupná z 1.PP ze společných částí domu – po příchodu do této části přijdete do společné chodby, kde jsou 3 vstupy do dalších 3 jednotek, každá s koupelnou, kuchyní a pokojem. Dvě jednotky jsou orientovány do klidného vnitrobloku, jedna do ulice.

Ideální za účelem bydlení/ubytování, komerce či kombinace - jedná se zároveň o zajímavou investici za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 5% ročně.

Objekt byl v celé délce uliční strany odkopán na základovou spáru a provedena svislá hydroizolace systémem Hahne, z vnitřní strany byla provedena zcela nová skladba izolovaných podlah propojených s dodatečnou vodorovnou hydroizolací zdiva. Zdivo zasažené vlhkostí je opatřeno sanačním omítkovým systémem Hahne Intrasit. Ležatý rozvod kanalizace je v celém prostoru v KG systému, stoupací vedení kanalizace je v HT systému. Rozvody vody jsou nové. Elektroinstalace je nová. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Ohřev vody bojlerem v každé jednotce. Práce prováděla renomovaná sanační firma. Na dílo je pětiletá záruka.

Jedná se o klidnou, přitom velmi dobře dostupnou lokalitu – jen pár minut od tramvaje/autobusu či metra A Anděl.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail