přeskočit na hlavní obsah
ID
N06532
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Prvorepubliková vila v Praze 6 – Hanspaulka, ul. Komornická

adresa
ul. Komornická 557, Praha

Parametry

Dispozice
Větší než 9+2
plocha parcely
702 m2
Cena
0,00 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

Poptáváte lukrativní nemovitost, která se v dané lokalitě téměř nenabízí? Pak právě pro vás máme prvorepublikovou vilu situovanou v nejžádanější lokalitě Prahy 6 – Hanspaulka, ul. Komornická.

Rodinný dům z roku 1929 má 5 podlaží a celkovou plochu 608m² situovaný na mírně svažitém pozemku o celkové ploše 702m², na kterém je samostatně stojící garáž, před kterou je možno parkovat několik automobilů. V prvním podlaží se nachází jednotka, jež byla v minulosti užívaná jako ordinace, v dalších 3 podlažích jsou 3 bytové jednotky (každá má svůj balkon), v posledním podlaží je pak obytná půda – všechny jednotky mohou být užívány nezávisle s vlastním vstupem z každého podlaží. Nemovitost je tak vhodná pro větší rodinu, vícegenerační bydlení či jako kombinace bydlení a podnikání.

Vila prošla v 90.letech částečnou rekonstrukcí – nový plášť budovy, repasovaná dřevěná okna a dveře, rekonstrukce koupelen, nové plynové kotle, renovace dřevěných trámů, zateplení podkroví. Zachovány však jsou původní prvky interiéru – schodiště z brazilského dubu, interiérové dveře, skříně.

Obrovskou devízou této nemovitosti je lokalita – v docházkové vzdálenosti od tramvaje/autobusu, jen pár minut od metra A Dejvická či Bořislavka, nedaleko Šáreckého údolí. Z oken je krásný výhled na celou Prahu - Pražský hrad, Petřín, Žižkovský vysílač, atd. Další informace a fotografie rádi zašleme na vyžádání.

Jedná se zároveň o zajímavou investici za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 3% ročně.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Komornická 557, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail