přeskočit na hlavní obsah
ID
N06448
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům
Virtuální prohlídka
360° video

Rodinný dům 6+1 nacházející se v klidné části v Trutnově – Horní Staré Město, ul. U Hřiště

adresa
ul. U Hřiště 638, Trutnov

Parametry

Dispozice
6+1
plocha parcely
866 m2
Cena
12 900 000 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prostorný, zajímavě řešený a velmi kvalitně postavený dům 6+1 nacházející se v klidné části v Trutnově – Horní Staré Město, ul. U Hřiště. Dům s celkovou plochou 225m² má tvar do písmene „U“, uprostřed je zahrada/terasa, kde je možno instalovat například bazén. K domu se dostaneme po vlastní příjezdové cestě o celkové ploše 866m² z ul. Horská, na které je možno parkovat minimálně jeden automobil, další pak v garáži (27m²), kde je zároveň technické zázemí domu (bojler, vytápěcí systém prostřednictvím parovodu – velmi úsporné řešení, které bylo v roce 2011 rekonstruováno, kdy došlo i k zateplení domu /polystyren/ – vytápění zajišťují topná tělesa a podlahové vytápění – v kuchyni, obývacím pokoji, koupelnách a na chodbě).

U hlavního vstupu do domu je pokoj, vedle kterého je šatna, zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a v levé části kuchyně se spíží a jídelnou. V další části je pak pět ložnic (poslední má šatnu) a koupelna s vanou.

Nemovitost je prostá jakýchkoliv právních vad.

Jedná se zároveň o zajímavou investici za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 3% ročně. Vzhledem ke svému umístění – v okolí oblíbených lyžařských center (Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Černý Důl, Jánské lázně a další) je nemovitost vhodná i ke krátkodobým pronájmům, které pro Vás taktéž rádi zajistíme. V docházkové vzdálenosti je pak kompletní občanská vybavenost – ZŠ/MŠ, obchody, pošta atd.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. U Hřiště 638, Trutnov

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail