přeskočit na hlavní obsah
ID
N05839
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Rodinný dům v Praze 4 Kunratice – ul. Pražského povstání

adresa
ul. Pražského povstání 1170, Praha

Parametry

Dispozice
6+1
plocha parcely
905 m2
Cena
49 000 000 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

Exkluzivně vám nabízíme rodinný dům v Praze 4 – Kunratice, ul. Pražského povstání. Dům, který nabízí opravdu velkorysý prostor a dostatek úložných prostor, byl postaven v roce 1995 a v roce 2016 prošel rozsáhlou rekonstrukcí spočívající v kompletní výměně topného systému (vytápění zajišťuje kombinovaný plynový kotel), instalaci nové kuchyně, dodáno několik nových oken a výměně podlahové krytiny v přízemí, rekonstrukci koupelny, atp. Celková užitná plocha činí 370m² s parcelou o ploše 905m², která je přístupná jak z ulice Pražského povstání, tak z ulice Vídeňská.

Přízemí se sestává z prostorné předsíně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a wc, kuchyně s vestavěnými spotřebiči (myčka, pečící a mikrovlnná trouba, varná deska, lednice s mrazákem) a z opravdu velkého obývacího pokoje s krbem. Z tohoto podlaží se dostaneme též do garáže pro 2 automobily (další automobily je případně možno parkovat vedle domu), z které se schodištěm dostaneme do podzemní části, kde je dílna o stejné ploše, jako je plocha garáže. Z předsíně je též vchod do další podzemní části, kde je prádelna, technická místnost a 3 sklady. Schodištěm se dostaneme do mezipodlaží, kde je velký pokoj s krbem, ve druhém podlaží je pak pracovna (bývala oddělená stěnou, nyní je „otevřená“), koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou a 3 ložnice, z nichž jedna má velkou koupelnu opět se sprchovým koutem a rohovou vanou. Druhá ložnice, jež by šla eventuálně rozdělit na dva pokoje, má pak balkon do zahrady.

Zahrada nabízí dostatek místa pro relaxaci, v horních rozích parcely jsou dva zahradní domky, na terase je další krb. Uprostřed je již zmíněný vchod/vjezd do ul. Vídeňská.

Velmi kvalitní movité věci mohou zůstat dle dohody. PENB zatím nedodáno, dle spotřeby uvedeno „C“.

Jedná se o velmi dobrou lokalitu - hned vedle autobusové zastávky (3 minuty od metra C Budějovická / Kaceřov), 2km od známe a oblíbené Britské školy, v okolí je obchodní centrum Chodov, školy/školky, doktoři atp.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail