přeskočit na hlavní obsah
ID
N06474
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům
Virtuální prohlídka
360° video

Unikátní rodinný dům 4+kk v obci Čenětice, okres Praha – východ

adresa
24, Křížkový Újezdec

Parametry

Dispozice
4+kk
plocha parcely
515 m2
Cena
13 900 000 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

ZKOLAUDOVÁNO! ..... Hledáte dům s nulovými náklady? Pak Vám exkluzivně nabízíme unikátní rodinný dům v klidné obci Čenětice, jihovýchodně od Prahy.

Dům s dispozicí 4+kk má dvě podlaží. První nadzemní podlaží o ploše 133,40m2 se sestává ze 3 ložnic, šatny, 2 koupelen a prostorného obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Podél všech obytných místností je přístupná terasa nabízející spoustu prostoru k posezení či trávení volného času. Podzemní podlaží, kde je skladové zázemí domu, má celou plochu 27,2m2 před ním je kryté parkování pro dva automobily.

Dům je připraven včetně sanity - nášlapné plochy a dveře může prodávající za sjednaný příplatek dodělat. Nemovitost je dokončena s důrazem na kvalitu použitých materiálů, nadčasovou architekturu, dispozici a zároveň na zachování rázu krajiny. Internet je řešen prostřednictvím optického vlákna. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo (vzduch / voda) o výkonu 5kw umožňující i chlazení. O větrání se stará rekuperace Zehnder. Nulové náklady na provoz domu Vám může zajistit fotovoltaická elektrárna, která je součástí nadstandardu. Zajímavý design lze doplnit o zelenou střechu. Standardy, nadstandardy a další informace vám rádi zašleme.

Čenětice jsou velmi klidnou obecí s perfektní dostupností do Prahy, i díky nové dálnici D0, jež je vzdálená pouhých 5 km. Veškerá další občanská vybavenost se nachází v okolních obcí (Kamenice, Jesenice, Vestec, Sulice, atp. ), které jsou vzdáleny jen několik minut autem či prostřednictvím místního autobusu č.335, který vás během cca 35min doveze např. na metro C Budějovická. Pro kupující je garantováno trvalé bydliště zajišťující mimo jiné možnost využít školy/školky v obci Sulice/Želivec. Jedná se opravdu nádherné místo ideální pro kupujícího, jenž hledá dobrou dostupnost do Prahy, přitom bydlení v úplném klidu s krásnou okolní přírodou.

Stavbu zajišťuje velmi zkušený a precizní developer, jenž zrealizoval několik staveb v místě i v okolí, kde zároveň i žije (rádi představíme osobně).

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

24, Křížkový Újezdec

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail