přeskočit na hlavní obsah
ID
N06517
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Prostorný byt 2+kk, vybavený, Praha 8 -Palmovka, ulice Novákových

adresa
ul. Novákových 59, Praha

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
47 m2
patro
4.
Cena
16 000 Kč

Prostory

4. patro
ano
parkování
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování od 10.02.2023!

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný, vybavený byt 2+kk o velikosti 47 m2 ve 4. patře v domě s výtahem. Byt sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC, komory a předsíně. Kuchyňská linka je vybavena všemi spotřebiči. Ohřev vody bojlerem, vytápění plynovým topením "vafky". Kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost do centra. Vřele doporučuji prohlídku!

Nájem: 16.000 Kč Zúčtovatelné zálohy na poplatky: 1.600 Kč pro 2 osoby / každá další osoba + 500 Kč (voda, odpad, úklid, údržba a elektřina spol. prostor) Vratná kauce 17.600 Kč + provize RK Elektřina a plyn se převádí na nájemníka.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Poznámka k ceně: elektřina a plyn bude převedena na nájemníka + provize RK

Kde je nemovitost?

ul. Novákových 59, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Kateřina Hanzlík

Kateřina Hanzlík

telefonní číslo
+420 778 704 852
e-mail
Napsat e-mail