přeskočit na hlavní obsah
ID
N06850
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° video

4+kk v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha - východ

adresa
ul. Letohradská 178, Kamenice

Parametry

Dispozice
4+kk
obyt. plocha
113 m2
patro
1.
Cena
7 850 000 Kč

Prostory

1. patro
ano
parkování
ano
zahrada
ano
terasa
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

VÝHLEDY LÁDVÍ Váš nový domov? 4+KK o velikosti 113m² se dvěma koupelnami a parkovacími stáními v klidné lokalitě nedaleko centra obce Kamenice – Ládví jihovýchodně od Prahy.

Dům s dispozicí 4+kk má dvě podlaží. První podlaží se sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, vstupní haly a koupelny s prostorným sprchovým koutem včetně wc. Druhé nadzemní podlaží má tři ložnice, šatní chodbu a koupelnu s vanou včetně wc. K domu náleží útulná zahrada (výměry od 42m² do 150m²) s dřevěnou terasou pro nádherné posezení a odpočinek s výhledem do malebného Ladova kraje. Pro parkování dvou automobilů jsou připraveny parkovací stání.

Kolaudace je naplánována na 3Q roku 2023, kdy je pak možné nastěhování. Dům bude připraven včetně sanity, nášlapných ploch, dveří a světel. Použité materiály lze měnit v závislosti na aktuálním stavu dokončení. Nemovitost bude dokončena s důrazem na kvalitu použitých materiálů, nadčasovou architekturu, dispozici a zároveň na zachování rázu krajiny. Internet je řešen prostřednictvím centrálního přípojného místa. Vytápění a chlazení zajišťuje centrální tepelné čerpadlo (země / voda). O větrání se stará rekuperace Zehnder. Díky tomuto vybavení je budova energeticky MIMOŘÁDNĚ ÚSPORNÁ kategorie A. Standardy, nadstandardy a další informace vám rádi zašleme.

Ládví je velmi klidnou obcí s perfektní dostupností do Prahy. Veškerá občanská vybavenost se nachází v mateřské obci Kamenice (MŠ/ZŠ, zdravotní středisko, obchody apod. Zkrátka nádherné místo s výbornou dostupností do Prahy. Kousek na D1, D0 a pár metrů na zastávku autobusu MHD který vás doveze např. na metro C Budějovická. Stavbu zajišťuje velmi zkušený a precizní developer, jenž zrealizoval několik staveb v místě i v okolí, kde zároveň i žije (rádi představíme osobně).

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail