přeskočit na hlavní obsah
ID
N07219
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Fully furnished 1BED apartment in brand new project "Apartments Hrdlička"

adresa
Čím

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
66 m2
patro
2.
Cena
4 390 000 Kč

Prostory

2. patro
ano
parkování
ano
terasa
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
zahrada
ne
sklep
ne
výtah
ne
atypický
ne

Popis projektu

Pokud hledáte nemovitost, kterou můžete buď sami využívat nebo inkasovat příjem z pronájmu, máme pro Vás zajímavou nabídku - apartmán v komorním projektu „Apartmány Hrdlička“ na Slapech, u obce Čím, jež byl dokončen v roce 2021.

Apartmány se nacházejí v klidné části u lesa, v blízkosti malebné pláže či přístaviště a jen 4,5 km od oblíbeného Golfparku Slapy. Z nedaleké autobusové zastávky dojedete na metro B Smíchovské nádraží v Praze. Během 15 min se dostanete do obce Davle nabízející další služby a za 30 min jste autem na hranici Prahy.

Tato konkrétní jednotka 2+kk je již kompletně vybavená, má celkovou plochu 18,79m² se spacím patrem o ploše 21,14m², s terasou o celkové ploše 14,8m² nabízející krásný výhled na okolí. K dispozici je též komora/šatna o ploše 11,57m², jež se nachází hned naproti vstupním dveří na chodbě. K jednotce přísluší parkovací stání před domem.

Součástí objektu je společná nadstandardní sauna s relaxační zónou, prádelna, kolárna či venkovní posezení.

Projekt Apartmány Hrdlička představuje zajímavou investiční příležitost s výnosem až 4% (z čistého nájmu bez poplatků; bez započítaného zhodnocení nemovitosti). Jednotky se mohou velmi dobře pronajímat (krátkodobě x dlouhodobě), vy se o nic nestaráte, veškerý servis zajistí naše společnost - volejte kdykoliv.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

Čím

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail