přeskočit na hlavní obsah
ID
N06568
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Krásný byt 1+kk v projektu Rezidence Eliška, Freyova ulice, Praha 9 Vysočany

adresa
ul. Freyova 983, Praha

Parametry

Dispozice
1+kk
obyt. plocha
23 m2
patro
8.
Cena
12 500 Kč

Prostory

8. patro
ano
parkování
ano
sklep
ano
výtah
ano
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Volný od 01.04.2023!!!

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk v projektu rezidence Eliška v Praze 9 – Vysočany, ul. Freyova. Byt má celkovou plochu 32,8 m² a nachází se v 10. nadzemním podlaží domu, což zaručuje skvělý výhled. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, lednicí a pračkou. Byt se pronajímá nezařízen nábytkem - fotky v inzerci jsou ilustrační!

Měsíční nájem: 12.500 Kč Zúčtovatelné poplatky: 2.400 Kč zálohy (topení, voda, odpad) Elektřina se převádí na nájemníka Vratná kauce 15.000 Kč + provize RK

Optimální dopravní spojení - stanice metra Českomoravská a Vysočanská, obě ve vzdálenosti přibližně 5min. pěšky, jízda metrem do centra trvá pouze 10min. Hustá síť tramvajových a autobusových linek v pětiminutové vzdálenosti se zastávkami na Harfě nebo náměstí OSN, ve stejné vzdálenosti železniční nádraží Praha-Libeň. Bezproblémová dostupnost Pražského okruhu s přímým napojením na kteroukoliv dálnici. Veškeré občanské služby v bezprostředním okolí, zahrnující mimo jiné, zdravotní služby ve Vysočanské nemocnici s poliklinikou, rozsáhlou síť škol, obchodů, nákupní střediska Galerie Harfa a Fénix. Sport a aktivní využití volného času - nejnovější cyklostezka probíhající pod okny, pestrá nabídka sportovišť v okolí, 50m vzdálený park vedoucí k říčce Rokytka, další zelené plochy v docházkové vzdálenosti, Galerie Harfa a O2 Arena v docházkové vzdálenosti.

Dům je vybaven 7/24 recepcí, kam se lze dovolat z každého bytu, možnost zajištění praní, úklidu, oprav v bytech, v případě zájmu mini školka, kadeřnictví, kosmetika.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Poznámka k ceně: elektřina bude převedena na nájemníka + provize RK

Kde je nemovitost?

ul. Freyova 983, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Kateřina Hanzlík

Kateřina Hanzlík

telefonní číslo
+420 778 704 852
e-mail
Napsat e-mail