přeskočit na hlavní obsah
ID
N07179
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt

Luxusní byt 3+kk v Praze 2 – Nové Město, ul. Dittrichova

adresa
ul. Dittrichova 346, Praha

Parametry

Dispozice
3+kk
obyt. plocha
87 m2
patro
2.
Cena
0,00 Kč

Prostory

2. patro
ano
sklep
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
garáž
ne
terasa
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

Exkluzivně Vám nabízíme zcela nový, opravdu luxusně dokončený byt 3+kk o ploše 86,6m² (3.podl.z 6, celkem 12 bytových jednotek) situovaný ve velmi klidné, přitom skvěle dostupné lokalitě v Praze 2 – Nové Město, ul. Dittrichova.

Jedná se o byt v původní historické budově, jenž prošel, stejně jako celý dům, kompletní, velmi precizní a nákladnou rekonstrukcí s důrazem na kvalitu a zachování původních prvků. Výslednou podobu bytu obstaral, mimo jiné, zkušený člověk z Francie. Na podlaze jsou položené parkety (styl Chevron - Hungarian Point), vysoké stropy (3,45m), velkoformátové obklady v koupelnách. Ideální orientace - východ/západ. K bytové jednotce přísluší sklepní kóje (7,1m - největší v objektu).

Ideální, klidná, přitom perfektně dostupná – minutu od metra a tramvaje, hned u náplavky u řeky Vltava, v okolí je mnoho skvělých restaurací, kaváren či kulturních zařízení.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kde je nemovitost?

ul. Dittrichova 346, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail