přeskočit na hlavní obsah
ID
N06322
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byt

Prodej bytu 2+kk 50,7 m²

adresa
ul. Ke křížku, Kladno

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
51 m2
patro
3.
Cena
5 470 450 Kč

Prostory

3. patro
ano
parkování
ano
výtah
ano
terasa
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Objevte nové byty 2+kk v nejmodernější čtvrti u Prahy. Byty mají prostorné balkony nebo terasu s venkovním světlem. Uvnitř jsou francouzská okna, díky kterým je interiér maximálně prosluněný. Půdorysy jsou promyšlené s ohledem na dostatek úložného prostoru. Například přípojka na pračku je umístěná v chodbě, což umožňuje více prostoru v koupelně. Byty mají holé stropy, které jsou perfektním základem pro vybavení interiéru v moderním loftovém designu a podporují vzdušnost. V ceně jsou vinylové podlahy v přírodním dekoru dřeva, chytře umístěné značkové zásuvky i vypínače v různých barvách, v koupelně jsou velkoformátové obklady i dlažba v dekoru kamene a moderní značková sanita. K bytu můžete získat parkování v garáži i se sklepní kójí hned u parkovacího místa nebo můžete parkovat venku u domu.

Bohemian Estates dokáže majitelům zajistit garantovaný výnos z pronájmu ve výši cca 3,5%.

Nová čtvrť ICON Park se nachází v Dubí přibližně 10 minut od letiště Václava Havla a leží strategicky mezi dvěma dálnicemi, které se připojují na Pražský okruh. Během 5 minut se dostanete i do vedlejšího Kladna, kde jezdí autobusy i vlaky přímo do Prahy. Projekt leží u vlakového nádraží, které bude připojeno na budoucí rychlovlak vedoucí do nové obchodní čtvrti na Masarykově nádraží a bude zastavovat na všech linkách metra i na letišti. Na letiště se pak dostanete do 20 minut a do centra Prahy do 30 minut. Budoucí rozvoj lokality Vám zaručí nejen ideální místo pro život, ale také skvělou investiční příležitost.

V moderní čtvrti bude kompletně nová infrastruktura a najdete tam vše potřebné a něco navíc. Za dveřmi budete mít park se zelení a relaxační zónu, kde budou pěší cesty perfektní pro procházky nebo běhání. Nechybí ani hřiště pro děti a dokonce i venkovní posilovna. Součástí parku bude i budova s dalším občanským vybavením jako je mateřská škola, obchod a příjemná kavárna. To vše bude uvnitř projektu mezi budovami.

Projekt ICON Park může konkurovat svým vybavením a designem mnoha novým pražským čtvrtím a navíc díky příznivému budoucímu rozvoji získáte jistotu zhodnocení nemovitosti.

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail