přeskočit na hlavní obsah
ID
N07172
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Pronájem bytu v Praze 5 - Hlubočepy, ul. Hugo Haase, projekt Kaskády Barrandov

adresa
ul. Hugo Haase 1266, Praha

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
50 m2
patro
4.
Cena
19 500 Kč

Prostory

4. patro
ano
garáž
ano
balkon
ano
výtah
ano
terasa
ne
lodžie
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

Volný od 1.5.2024 Nabízíme k pronájmu velice hezký byt 2+kk (50m²) se západně orientovaným balkonem o ploše 5m² v projektu Kaskády Barrandov od společnosti Finep v Praze 5 – Hlubočepy, ul. Hugo Haase č.or.2. K bytu přísluší garážové stání v ceně. V bytě je instalována kuchyňská linka a světla a sestává se z předsíně, praktické komory, prostorné koupelny s vanou, obývacího pokoje a z ložnice. Byty v tomto projektu se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Měsíční nájem činí 19 500 Kč. Poplatky za služby ve výši 4 000 Kč - elekřina převodem na nájemníky. Vratná kauce 23 500 Kč. Provize RK 23 500 Kč + DPH.

Jen několik minut pěší chůze se nachází zastávka TRAM Sídliště Barrandov či nádherné Prokopské údolí. Řidiči pak ocení, jak snadno a pohodlně se automobilem dostanou na pražský okruh, D5 a do centra.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Hugo Haase 1266, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail