přeskočit na hlavní obsah
ID
N06598
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Pronájem bytu 2+kk 44 m²

adresa
ul. Řeznická 1967, Praha

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
44 m2
patro
2.
Cena
25 000 Kč

Prostory

2. patro
ano
parkování
ano
výtah
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
zahrada
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování ihned. Byt nabízí útulné bydlení v docházkové vzdálenosti od Karlova mostu a Václavského náměstí. Tento světlý byt se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem. V ložnici je k dispozici manželská postel. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC a bidetem. Byt se nachází ve druhém patře budovy s výtahem. Poloha bytu je opravdu jedinečná - Václavské náměstí je vzdálené 5 minut chůze, zde můžete začít prohlídku historického centra Prahy a projít si třeba Královskou cestu. Pokud se vydáte západním směrem, během pěti minut dojdete na vyhlášenou pražskou Náplavku. Okolí bytu nabízí rozmanité restaurace, kavárny, bary a další zábavu, to nejlepší, co Praha může nabídnout.

Měsíční nájem činí 25 000 Kč. Poplatky za služby ve výši 3 000 Kč, energie převodem na nájemníky. Vratná kauce 28 000 Kč. Provize RK 28 000 Kč + DPH.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Řeznická 1967, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail