přeskočit na hlavní obsah
ID
N06592
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Pronájem samostatného pokoje v Garden vile

adresa
ul. Havlovického 497, Praha

Parametry

Dispozice
pokoj
obyt. plocha
25 m2
patro
1.
Cena
14 500 Kč

Prostory

1. patro
ano
parkování
ano
balkon
ano
zahrada
ano
volný ihned
ano
terasa
ne
lodžie
ne
sklep
ne
atypický
ne

Popis projektu

K nastěhování ihned. Nabízíme Vám ubytování v pokoji 25 m², v rodinném domě, který má celkem 8 samostatných pokojů, každý s vlastní koupelnou. Pokoje jsou kompletně vybavené, v pokojích se nachází postel, mini lednička, kuchyňský přenosný vařič, rychlovarná konvice, šatní skříň, stůl, vybavená koupelna atd. Internet je zde zavedený. Rodinný dům má svou zahradu, na které je možné grilování, v přízemí se nachází společenská místnost a společná plně vybavená kuchyň. Dům je vzdálen necelé 3 minuty od autobusové zastávky. V okolí se nachází obchody, restaurace a spoustu dalšího. Možnost také privátního parkovacího místa.

Měsíční nájem včetně poplatků za služby činí 14 500 Kč, žádné další poplatky, žádné nedoplatky. Vratná kauce ve výši 14 500 Kč. Provize RK 14 500 Kč + DPH.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Havlovického 497, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

telefonní číslo
+420 778 539 747
e-mail
Napsat e-mail