přeskočit na hlavní obsah
ID
N06168
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Samostatný dům
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Rodinný dům v klidné části Prahy 15 – Hostivař, ul. Domkářská

adresa
ul. Domkářská 11, Praha

Parametry

Dispozice
6+1
plocha parcely
766 m2
Cena
0,00 Kč

Prostory

garáž
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

Exkluzivně Vám nabízíme unikátní rodinný dům situovaný v klidné části Prahy 15 – Hostivař, ul. Domkářská, hned vedle Botiče, nedaleko Hostivařské přehrady. Rodinný dům prošel v roce 2001 kompletní rekonstrukcí spočívající v rekonstrukci původního domu a dostavby další části. Osazeny jsou dřevěná okna (dvojskla i trojskla), vytápění zajišťuje plynový kotel (v obývacím pokoji a kuchyni je podlahové vytápění), na podlaze dlažba a koberce. Instalován kamerový systém, EZS, alarm, v místnosti nad garáží je klimatizační jednotka (chlazení / vytápění).

Celková plocha parcely činí 766 m² a je přístupná z dvou stran pozemku, což je velmi praktické. Na pozemku jsou vzrostlé stromy (španělská jedle, túje, atp.), u vstupu do domu je klidné kryté posezení, vedle kterého je umístěna vířivka. Nad ní je část pozemku, kterou je možno využít k instalaci bazénu, dětského hřiště atp. V zadní části domu - u garáže, kam se pohodlně vejde jeden automobil, je pak dostatek prostoru pro zaparkování 3-4 automobilů, zároveň je zde i kůlna na nářadí.

Dům má celkovou plochu 300m² – v přízemí je garáž, sprcha, 2x wc, koupelna s vanou, technická místnost, obývací pokoj, kuchyně a ložnice. Do druhého podlaží můžete vstoupit prostřednictvím dvou schodišť, kde jsou další 4 místnosti (vč.galerie, kterou je možno uzavřít), wc a terasa.

Jedná se o perfektně dostupnou lokalitu, minutu od zastávky autobusu (Hostivařské náměstí), cca 10min od metra A/C, taktéž kousek od vlakové zastávky Praha – Hostivař.

Velmi kvalitní movité věci mohou zůstat dle dohody. PENB nedodáno, dle spotřeby uvedeno „C“.

Nemovitost je vhodná pro rodinu, případně jako sídlo firmy, či kombinace rodinného bydlení s podnikáním. Doporučuji nemovitost navštívit, v Praze není mnoho míst nabízející takovou atmosféru, klid, přitom tak dobře dostupnou lokalitu do centra Prahy.

Chcete tuto nemovitost koupit až o několik milionů korun levněji? Kontaktujte nás pro bližší podmínky.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, ať máte úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ). Rád též pošlu půdorysy či další fotografie. Volejte kdykoliv.

Kde je nemovitost?

ul. Domkářská 11, Praha

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail