přeskočit na hlavní obsah
ID
N06668
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Chata dům
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Unikátní chata situovaná hned vedle řeky Sázavy

adresa
128, Hradištko

Parametry

Dispozice
4+kk
plocha parcely
272 m2
Cena
990 000 Kč

Prostory

parkování
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

Hledáte unikátní místo pro relaxaci s dobrou dostupností do Prahy? Pak Vám exklusivně nabízíme chatu situovanou hned vedle řeky Sázavy nedaleko obce Pikovice.

Chata byla postavená pravděpodobně v polovině 20.století jako restaurace a v poslední době byla kompletně zrekonstruovaná – instalován ostrovní fotovoltaický systém (díky kterému je chata energeticky nezávislá), nová střecha z pozinkovaného plechu, zateplená 50mm polystyrénem, nové stropy, stěny, plovoucí podlahy.

Do chaty je dovedena voda z nedalekého potoka, ohřev vody zajišťuje bojler. Vedle chaty se nachází prostorný sklep (5x3m), chata je též kompletně podsklepená.

Z předsíně se dostaneme do kuchyně, vedle které je vstup do ložnice, obývacího pokoje s kamny na tuhá paliva. Z této části se schodištěm dostaneme do druhého podlaží, kde je předsíň s lůžkem, z které je vstup na balkon nabízející nádherný výhled na řeku a okolí. Vpravo od této části je pak další místnost s dalšími třemi lůžky.

Nemovitost je přístupná – autem (200m od chaty), pěšky z obce Pikovice (2km) případně loďkou (pramicí – v ceně / šířka řeky v daném místě cca 15m) z obce Luka pod Medníkem (autem 500m od daného místa).

Pozemek pod chatou (42m²) je pronajat od Lesů ČR, pozemek před chatou od třetí osoby (plocha cca 230m²), kde se zároveň nachází „suchý záchod“. K chatě dále náleží sportoviště, které je využíváno prakticky pouze majiteli chaty. Cena obsahuje veškerý movitý nábytek – viz.fotografie. Zastavěná plocha chaty činí 42m² (užitná plocha počítána jako 42m² + 50% druhého podlaží).

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Cena je uvedena bez provize RK (200.000,- Kč vč.DPH).

Poznámka k ceně: Cena je uvedena bez provize RK (200.000,- Kč vč.DPH).

Kde je nemovitost?

128, Hradištko

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail