přeskočit na hlavní obsah
ID
N06245
Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Chata dům
Virtuální prohlídka
360° foto + video

Unikátní chata situovaná hned vedle řeky Sázavy

adresa
128, Hradištko

Parametry

Dispozice
4+kk
plocha parcely
272 m2
Cena
1 500 000 Kč

Prostory

parkování
ano
terasa
ano
zahrada
ano
sklep
ano
volný ihned
ano
balkon
ne
lodžie
ne
atypický
ne

Popis projektu

Hledáte unikátní místo pro relaxaci s dobrou dostupností do Prahy? Pak Vám exklusivně nabízíme chatu situovanou hned vedle řeky Sázavy nedaleko obce Pikovice.

Chata byla postavená pravděpodobně v polovině 20.století jako restaurace a v poslední době byla kompletně zrekonstruovaná – instalován ostrovní fotovoltaický systém (díky kterému je chata energeticky nezávislá), nová střecha z pozinkovaného plechu, zateplená 50mm polystyrénem, nové stropy, stěny, plovoucí podlahy.

Do chaty je dovedena voda z nedalekého potoka, ohřev vody zajišťuje bojler. Vedle chaty se nachází prostorný sklep (5x3m), chata je též kompletně podsklepená.

Z předsíně se dostaneme do kuchyně, vedle které je vstup do ložnice, obývacího pokoje s kamny na tuhá paliva. Z této části se schodištěm dostaneme do druhého podlaží, kde je předsíň s lůžkem, z které je vstup na balkon nabízející nádherný výhled na řeku a okolí. Vpravo od této části je pak další místnost s dalšími třemi lůžky.

Nemovitost je přístupná – autem (200m od chaty), pěšky z obce Pikovice (2km) případně loďkou (pramicí – v ceně / šířka řeky v daném místě cca 15m) z obce Luka pod Medníkem (autem 500m od daného místa).

Pozemek pod chatou (42m²) je pronajat od Lesů ČR, pozemek před chatou od třetí osoby (plocha cca 230m²), kde se zároveň nachází „suchý záchod“. K chatě dále náleží sportoviště, které je využíváno prakticky pouze majiteli chaty. Cena obsahuje veškerý movitý nábytek – viz.fotografie. Zastavěná plocha chaty činí 42m² (užitná plocha počítána jako 42m² + 50% druhého podlaží).

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Cena je uvedena bez provize RK (5%+DPH).

Poznámka k ceně: Cena je uvedena bez provize RK (5%+DPH).

Kde je nemovitost?

128, Hradištko

360° Foto

Virtuální prohlídka

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Robert Poppl

Robert Poppl

telefonní číslo
+420 608 832 362
e-mail
Napsat e-mail