přeskočit na hlavní obsah

Garantovaný nájem vám zajistí pravidelný a stabilní příjem z vaší nemovitosti, co obnáší?

Garantovaný nájem vám zajistí pravidelný a stabilní příjem z vaší nemovitosti, co obnáší?

Pronájem nemovitosti se stává atraktivnějším způsobem přivýdělku pro stále více lidí. Nicméně s pronájmem souvisí řada problémů, spojených především s problematickými nájemníky.

Garantovaný nájem od Bohemian Estates

Na trhu působíme od roku 2006 a za tu dobu jsme zvládli pokrýt celou Českou republiku. V současnosti spravujeme přes 1200 nemovitostí v hodnotě přes 8 miliard korun. ​​​​​Garantovaný nájem je tak poměrně mladou službou, která si u nás teprve získává místo na výsluní, a která je v nabídce realitních společností stále spíše raritou. Její princip se totiž může zdát až neskutečný.

Jak garantovaný nájem funguje

Princip garantovaného pronájmu je jednoduchý: majitel nemovitosti odsouhlasí výši nájmu a následně se o nic nestará. Společnost se stará o veškeré aspekty pronájmu, včetně hledání nájemníků, správy nemovitosti, údržby a inkasa nájemného. Majitel nemovitosti má jistotu pravidelného příjmu a nemusí se obávat neplatičů či prázdných bytů.

Bezpečnost a spolehlivost

Služba garantovaného pronájmu poskytuje bezpečnost a spolehlivost pro obě strany – jak majitele nemovitosti, tak i nájemníky. Majitelé se nemusí obávat výpadku příjmů či problémů spojených s pronájmem, zatímco nájemníci mohou očekávat profesionální přístup a správu nemovitosti.

Výhody garantovaného nájmu

  • Stabilní příjem: Majitelé nemovitostí získají zaručený a pravidelný příjem bez ohledu na obsazenost nemovitosti nebo platbu nájemného nájemníkem.

  • Žádné starosti: Majitelé se nemusí zabývat hledáním nájemníků, vymáháním nájemného čí údržbou nemovitosti. Všechny tyto záležitosti řešíme za ně.

  • Bezpečnost: Služba poskytuje bezpečnost pro všechny strany a eliminuje rizika spojená s pronájmem nemovitostí, jako jsou neplatiči či prázdné byty.

Cena garantovaného nájmu

Cena je stanovena na základě tržního nájemného s odpočtem určitého procenta. Tato cena zaručuje majiteli nemovitosti stabilní příjem a eliminuje veškerá rizika spojená s pronájmem.

Komu je určena služba garantovaného nájmu?

Služba garantovaného pronájmu je ideálním řešením pro majitele nemovitostí, kteří chtějí získat stabilní příjem bez starostí spojených s pronájmem. Zajišťuje bezpečnost, spolehlivost a profesionální správu nemovitostí, což vede ke spokojenosti jak majitelů, tak i nájemníků.

Ocení ji i například i realitní investoři, kteří financují nákup hypotékou a nechtějí se dostat do finančních problémů. Dle statistik z předchozích let si na sebe tato služba vydělává sama.

Více o pronájmu nemovitosti