přeskočit na hlavní obsah
ID
N07223
Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byt

Krásný byt 2+kk s balkonem v novostavbě.

adresa
ul. Mezilehlá, Praha

Parametry

Dispozice
2+kk
obyt. plocha
48 m2
patro
3.
Cena
20 000 Kč

Prostory

3. patro
ano
parkování
ano
balkon
ano
sklep
ano
výtah
ano
terasa
ne
lodžie
ne
zahrada
ne
atypický
ne

Popis projektu

K dispozici od 1.7.2024 Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému podnájmu krásný nový byt 2+kk o výměře 44,9 m², s balkonem 3,1 m² v 3.NP novostavby v ulici Mezilehlá. V těsné blízkosti krásné přírody parku a blízko přírodního parku Rokytky. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnici, koupelny s vanou, samostatné WC, komory s přípojkou na pračku a chodby. Vstup na balkon je možný s obýváku a ložnice. Jihovýchodně orientovaná francouzská okna zajišťují dostatek světla v místnostech. Kuchyňský kout je kompletně moderně vybaven (varná deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka). Plovoucí podlaha. K dispozici je sklep.

Měsíční pronájem 20.000,-Kč/měs. + poplatky 3.000.-Kč/měs. (služby, teplo, voda), spotřeba elektřiny se převádí na podnájemce. Vratná kauce 25.000,-Kč a provize RK (20.000,-Kč + 21% DPH).

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kde je nemovitost?

ul. Mezilehlá, Praha

Poptávka

Required
Required
Required
Required
Required
Hidden
Jurij Vačugov

Jurij Vačugov

telefonní číslo
420777364434
e-mail
Napsat e-mail